Edyta Górniak

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Edyta Górniak atakuje Magdę Gessler! Poszło o wejście zaszczepionych do restauracji

2021-09-08 8:35

Edyta Górniak to zagorzała przeciwniczka szczepień, która na temat swojego stanowiska chętnie i często mówi. Ma z tego powodu nie tylko zatargi z fanami, ale również z gwiazdami, które mają odmienne zdanie. Teraz do grona tych osób prawdopodobnie dołączy Magda Gessler…

Niedawno Magda Gessler w rozmowie z Plejadą wyraziła swoje zdanie na temat spożywania posiłku w lokalach gastronomicznych. Znana restauratorka przewiduje, że do restauracji będą mogły wchodzić tylko osoby zaszczepione.

Teraz na jej słowa ostro odpowiada Edyta Górniak, piosenkarka odważnie mówi, co myśli:

Prawdę mówiąc wypowiedzi pani Gessler słuchałam kilka razy, bo miałam nadzieję, że źle coś usłyszałam i zrozumiałam opacznie. Uderzył mnie najpierw drwiący, żeby nie powiedzieć szyderczy ton tej wypowiedzi. Czy nie łagodniej byłoby powiedzieć "chciałabym, aby wszyscy w mojej restauracji czuli się dobrze"?. (…) Jak można powiedzieć o kimkolwiek cytuję: "wejdą tylko wymazani"? 

– mówiła.

Myślicie, że piosenkarka rozpętała burzę?

- grzmiała wokalistka, w rozmowie z Super Expressem.

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY
Sonda
Co sądzisz o tym pomyśle?

Dalej Edyta postanowiła wbić szpilę Gessler i przy okazji zdradziła, dlaczego nie zagląda już do restauracji gwiazdy Kuchennych Rewolucji. Obok takich słów Magda Gessler chyba nie przejdzie obojętnie!

Z jakiegoś powodu przez długie lata nie wróciłam do restauracji pani Gessler. Jestem smakoszem, a poza tym mój organizm preferuje jedzenie lekkie i naturalne, bez dodawania ulepszaczy i aromatów smakowych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE