To Billie Eilish czy wielki krab? Kostium wokalistki zaskakuje

2021-10-21 17:20 es

Billie Eilish już nie raz zaskakiwała fanów stylizacjami. Wokalistka gładko przeszła od za dużych ubrań do obcisłych gorsetów podkreślających jej kształty. Jednak w czymś takim jeszcze nie występowała... Gwiazda włożyła strój przypominający homara. Dokąd Billie Eilish wybrała się w stroju ze szczypcami i odnogami?

Billie Eilish przeszła na oczach świata wielką metamorfozę. Kiedy szturmem zdobyła listy przebojów i serca fanów z całego świata, miała zupełnie inny styl, niż teraz. Nastolatka najczęściej pokazywała się w sporo za dużych bluzach. W wywiadzie wyjaśniła, że w ten sposób ukrywała swoje ciało. Nie chciała, by zostało obiektem seksualnym, więc maskowała swoje kształty pod ubraniami oversize.

Niedawno się to zmieniło. Billie Eilish nie boi się już pokazywać ciała. Nowy styl przypieczętowała bardzo seksowną sesją w Vogue. Nastolatka pozostała tam w obcisłym gorsecie.

Nie raz Billie Eilish już zaskakiwała stylizacją. Jednak w czymś takim jeszcze jej nie widzieliście - zapewniamy!

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Billie Eilish jako wielki homar

Kiedy zobaczyliśmy te zdjęcia, dosłownie nas zatkało. Paparazzi ustrzelili zdjęcia Billie Eilish w czerwonym kostiumie. Miała czułki i ozy na głowie oraz dodatkowe odnogi przy tułowiu. Co to ma znaczyć? Dlaczego Billie Eilish przebrała się za wielkiego homara?!

Uspokajamy Was - to na szczęście nie nowa, zbliżająca się do nas moda. To Doja Cat urządziła przyjęcie! Raperka postanowiła świętować 26-urodziny imprezą kostiumową.

Solenizantka zaprezentowała się jako księżniczka Kida z Atlantydy. Na imprezę przybyło też sporo innych gwiazd - Winnie Harlow czy French Montana.

Jak dobrze znasz Billie Eilish?

Pytanie 1 z 7
Jaki ma znak zodiaku?
NAJNOWSZE