Billie Eilish promuje własny ZAPACH! Kupicie jej perfumy? Szczegóły!

2021-10-21 14:46 mm
Billie Eilish
Autor: Backgrid/East News

Billie Eilish dołączyła do grona gwiazd, które sukces na rynku muzycznym postanowiły wykorzystać wkraczając na rynek beauty. Artystka pochwaliła się właśnie premierą firmowanego przez siebie zapachu, a my jesteśmy pewni, że będzie to hit tegorocznych świąt! Jak nazywają się perfumy Billie Eilish i co o nich wiemy? Poznajcie szczegóły!

Billie Eilish to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych młodych gwiazd, a jej sukcesu w branży muzycznej zazdrości niejeden dużo bardziej doświadczony artysta. Aż dziwne, że do tej pory piosenkarka nie wykorzystała ogromnej popularności w branży beauty. To właśnie tam zarabia się prawdziwe pieniądze, o czym przekonało się już wielu artystów i celebrytów, z Seleną Gomez i Rihanną na czele.

Oczywiście dołączenie przez Billie do tego grona było tylko kwestią czasu. I oto piosenkarka właśnie zaprezentowała swoje własne perfumy! W sam raz przed zbliżającym się Black Friday, Świętem Dziękczynienia i Bożym Narodzeniem... lepszego momentu na premierę zapachu Billie Eilish nie mogła sobie wymarzyć!

Jestem TAK PODEKSCYTOWANA, że w końcu mogę podzielić się z Wami moim debiutanckim zapachem „Eilish”!!!!!!!!!!!!!! AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!! to zapach, za którym chodziłam od lat. to mój ulubiony zapach na ŚWIECIE.🤎🤎🤎 Zapach zawsze był tak ogromną częścią mojego życia i egzystencji, odkąd pamiętam, a marzeniem było stworzyć ten zapach i wcielić w życie własne pomysły. to była jedna z najbardziej ekscytujących rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłam. nie mogę się doczekać, aż trafią do was!!!!!

- napisała Billie Eilish.

Sonda
Czy chętniej sięgasz po marki firmowane przez gwiazdy, które lubisz?

Kiedy perfumy Billie Eilish trafią do sklepów? Artystka nie trzyma więcej fanów w niepewności i zapowiada, że jej zapach będzie dostępny już w listopadzie.

Skusicie się? :)

Muzyka do Treningu | ESKA XD - Fit vlog #34
NAJNOWSZE