Billie Eilish broni ex chłopaka! 7: AMP naraził się jej fanom złym traktowaniem?

2021-03-05 20:36 es
Billie Eilish
Autor: AP/Associated Press/East News

Znana na całym świecie Billie Eilish osiągnęła sukces bardzo szybko i w bardzo młodym wieku. Mimo to wykazała się dojrzałością i zachowała część swojego życia dla siebie. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że Billie Eilish miała chłopaka. Gwiazda sama tego nie powiedziała, ale dziennikarze wydedukowali, że był to raper 7: AMP. Teraz wokalistka apeluje do swoich fanów, żeby byli mili.

Niedawno ukazał się dokument o Billie Eilish. Z wydanego przez AppleTV The World's a Little Blurry dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy o najsławniejszej nastolatce świata.

Choć Billie Eilish jest jedną z najpopularniejszych wokalistek, a jej kawałki zostały obsypane nagrodami, trudna nazwać ją celebrytką. Artystka chroni swoją prywatność i niezbyt często zdradza szczegóły z życia uczuciowego. Dopiero dokument o Billie Eilish ujawnił, że gwiazda miała chłopaka.

Choć Billie Eilish nie zdradziła nazwiska, to media uznały, że chodzi o rapera 7: AMP (Brandon Quention Adams). Wokalistka wspomniała za to o przyczynach rozstania. Billie Eilish nie czuła się szczęśliwa i uważała, że chcą czego innego od życia. I chociaż nie wspomniała o dramacie, czy złamanym sercu z fanami bywa różnie...

Billie Eilish broni ex chłopaka

Fani czasami potrafią narobić szkód w dobrej wierze. Pamiętacie, gdy podczas meczu Beyonce krzywo spojrzała na kobietę, z którą Jay-Z rozmawiał? Dostawała później pogróżki od nadgorliwych fanów Queen Bey!

Żeby uniknąć takiej sytuacji, Billie Eilish zaapelowała do fanów na Instagramie. Po tym, jak ukazał się dokument o Billie Eilish, świat dowiedział się, że jej ex chłopakiem jest 7: AMP.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Pamiętaj, żeby być miłym dla ludzi bez względu na wszystko! Kocham was, dziękuję za ochronę, ale bądźcie mili !!

Napisała do 77 milionów obserwujących ją osób.

Sympatyczny ruch!

NAJNOWSZE