Billie Eilish przyznała, że była zakochana! To już przeszłość?

2019-08-22 12:19
Billie Eilish
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Gdy Billie Eilish pojawiła się na rynku muzycznym, szybko stało się jasne, że nie jest kolejną, młodą gwiazdką popu. 17-latka zadziwiła wszystkich dojrzałym albumem When We All Fall Asleep Where Do We Go i stała się międzynarodową gwiazdą. Zainteresowanie nastolatką podsyca jej oryginalny styl i odważne wypowiedzi. A jak to u niej jest... z miłością?

Czy Billie Eilish ma chłopaka? To jedno z pierwszych pytań, jakie fani młodej gwiazdy zadają sobie w kontekście jej życia prywatnego. Wielbiciele 17-latki szybko zainteresowali się nie tylko jej muzyką, ale i tym, co robi na co dzień, z kim się spotyka i jakie ma hobby. Sama Billie Eilish starannie dobiera tematy, które pomija w rozmowach i te, o których opowiada bardzo otwarcie.

>> Billie Eilish opowiada o... robieniu kupy! Obrzydliwe? "To mój ulubiony moment dnia!"

To jak to jest z miłością u Billie Eilish? Gwiazdka w ostatnim uchyliła w tej kwestii rąbka tajemnicy.

Billie Eilish o miłości

Okazuje się, że Billie Eilish ma za sobą już pierwszą miłość... wokalistka zdradziła, że była kiedyś zakochana!

Byłam zakochana, ale teraz już nie jestem. Jestem zakochana w niej. W sobie.

- stwierdziła.

Oczywiście nie ma tu powodów do zmartwień - Billie Eilish jest jeszcze bardzo młoda i zapewne zdąży się jeszcze wiele razy zakochać ;) A dziś może delektować się miłością swoich fanów! Ona sama zapewne jeszcze rok temu nie mogła się spodziewać, że zdobędzie tak wielką popularność.

Zazwyczaj dawałam koncerty, a później schodziłam ze sceny do publiczności i spotykałam się ze wszystkimi. Nie mogę już tego robić, co jest normalne, równie wiele, jak wspaniałych, cennych, niesamowitych fanów, którzy chcą dla ciebie jak najlepiej, chcą być szczęśliwi i chcą, byś ty był szczęśliwy, jest tam też szalonych ludzi - nawet nie fanów - którzy tam są i chcą cię złapać.

- dodała Billie Eilish.

Chcielibyście wziąć udział w koncercie Billie Eilish?

NAJNOWSZE