Billie Eilish opowiada o... robieniu kupy! Obrzydliwe? "To mój ulubiony moment dnia!"

2019-08-06 17:07
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Niestandardowy wygląd Billie Eilish, oryginalny styl i spory, muzyczny talent, zapewniły jej szybkie podbicie list przebojów na całym świecie. Debiutancka płyta nastolatki szybko stała się hitem, a ona sama wzorem dla milionów swoich fanów. Wokalistka ma też jeszcze jedną cechę - jest wyjątkowo otwarta i bez skrupułów opowiada chociażby o... robieniu kupy.

Billie Eilish podbiła świat swoim przebojem Bad Guy i od tego czasu nie znika z list przebojów. Mimo młodego wieku - gwiazdka ma dopiero 17 lat - krytycy zachwycają się jej dojrzałym wokalem, a fani bezkompromisowym podejściem do życia i muzyki. Billie Eilish niedawno zdała sobie sprawę z tego, że jej głos zyskał na znaczeniu i coraz chętniej z tego korzysta.

>> Bille Eilish czuje, że "może więcej". Ona chce zmieniać świat

Jak przystało na niesforną nastolatkę, nie zawsze używa przy tym eleganckiego języka :)

Billie Eilish o weganach od... innej strony

Billie Eilish od lat jest weganką. 17-latka nie chciała jednak dotąd "pakować się" ze swoimi poglądami w talerze swoich fanów. Jej najnowsze wyznanie być może jednak przekona część z nich do rezygnacji z mięsa!

Robienie kupy to mój ulubiony moment dnia. Pewnego dnia robiłam to osiem razy... To był najlepszy dzień w moim życiu! I to wszystko to były solidne, porządne kupy. To kwestia twojej diety, oczywiście możesz robić beznadziejne kupy. Ludzie, którzy nie lubią tego robić, najpewniej jedzą g**no.

WOW!

Warto przypomnieć, że Billie Eilish po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się na temat diety wegańskiej przy okazji śledztwa, które wykazało nieprawidłowości na jednej z wielkich, amerykańskich farm.

Przez większość czasu trzymam gębę na kłódkę, ponieważ uważam, że każdy powinien jeść i mówić, co chce… i nie odczuwam potrzeby, by komuś wpychać to, w co wierzę. Ale stary… jeśli możesz obejrzeć filmy, które właśnie opublikowałam, i masz to gdzieś, że to ty przyczyniasz się do tego, dosłownie jedząc stworzenia, które są torturowane tylko dla twojej przyjemności, współczuję ci. Rozumiem, że mięso smakuje dobrze… i wiem, że uważasz, że jesteś tylko jedną osobą i nic się nie zmieni, jeśli przestaniesz, ale to jest ignoranckie i głupie. Jeśli masz pół mózgu, powinieneś wiedzieć, że „jedna osoba” sumuje się. Bądź mądrzejszy.

- pisała Billie Eilish na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
COVER: ROLLING STONE Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)
NAJNOWSZE