Billie Eilish totalnie olała Shawna Mendesa. Do teraz nie odpowiedziała na jego wiadomość!

2019-08-09 19:49
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Shawn Mendes to dziś jeden z największych młodych gwiazdorów muzyki. Wzdychają do niego miliony fanek na całym świecie, a większość artystów dałaby wiele, by mieć szansę na nagranie z nim duetu. Trudno więc uwierzyć, że istnieje na świecie osoba, która zwyczajnie zignorowała wiadomość od niego. A istnieje - i jest nią Billie Eilish!

Utalentowana, oryginalna, pyskata Billie Eilish szybko zdobyła światową sławę i podbiła listy przebojów. Jej debiutancka płyta When We All Fall Asleep Where Do We Go stała się sprzedażowym hitem i zyskała pochlebne opinie krytyków. Nic więc dziwnego, że do młodej gwiazdy w kolejce zaczęli ustawiać się koledzy z branży, chętni na nagranie z nią wspólnej piosenki. Czy w tej samej sprawie do Billie Eilish pisał Shawn Mendes?

Tego wokalistka niestety się nie dowiedziała, bo od wielu miesięcy wciąż nie odczytała wiadomości, którą do niej wysłał.

Billie Eilish olała Shawna Mendesa

Przypomnijmy, że jeszcze w marcu w jednym z wywiadów Billie Eilish przyznała, że dostała od Shawna Mendesa prywatną wiadomość, ale nie wiedzieć czemu, nie odczytała jej. Piosenkarz skomentował wtedy całą sprawę krótkim "LOL wow" zamieszczonym na Twitterze. Zobaczcie video z wywiadu z piosenkarką:

Oczywiście część fanów natychmiast uznała, że Billie Eilish wtedy żartowała - naprawdę trudno było uwierzyć, że jest na świecie osoba, która widząc w okienku czatu wiadomość od samego Shawna Mendesa, beztrosko ją ignoruje!

>> Billie Eilish opowiada o... robieniu kupy! Obrzydliwe? "To mój ulubiony moment dnia!"

Wygląda jednak na to, że sprawa nie była wyssana z palca. Podczas ostatniego Q&A Shawna Mendesa z fanami jeden z nich wrócił do tamtej kwestii, pytając muzyka, czy otrzymał w końcu od Billie odpowiedź. Okazuje się, że...

Nigdy tego nie zrobiła.

- jak odpowiedział mu Shawn.

Być może w piekle jest specjalne miejsce dla osób, które ignorują wiadomości od Shawna Mendesa.

;)

NAJNOWSZE