Billie Eilish wskoczyła w ciuchach do basenu. Tak świętowała premierę nowej płyty

2021-08-02 15:02 kp
Billie Eilish
Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Fani Billie Eilish cieszą się już jej długo oczekiwaną, nową płytą Happier Than Ever. Zarówno oni, jak i sama gwiazda mają powody do świętowania - album zgodnie z pierwszymi recenzjami dorównał jej świetnemu debiutowi i skradł już serca słuchaczy. Billie wiedziała, że nagrała kawał dobrej muzyki - zobaczcie tylko jak świętowała w dniu premiery!

Po super udanym debiucie przed Billie Eilish stało bardzo trudne zadanie nagrania kolejnej płyty. Po wydaniu krążka When We All Fall Asleep Where Do We Go wokalistka została okrzyknięta objawieniem i stała się idolką milionów nastolatków z całego świata. Na swoją kolejną płytę kazała czekać długo, choć w międzyczasie wydała też piękną piosenkę do nowego filmu o Jamesie Bondzie No Time To Die.

Ci, którzy tęsknili za mruczącym wokalem Billie Eilish mogą odetchnąć już z ulgą - album Happier Than Ever można kupić lub odsłuchać w serwisach stramingowych. Sama Bille też w końcu może świętować.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Szczęśliwa Billie Eilish

Przewrotny tytuł Billie Eilish - bo na krążku gwiazda śpiewa przecież o wielu problemach - ma jednak odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wystarczy zobaczyć, jak 19-latka świętowała premierę krążka, by przekonać się, że dało jej to naprawdę dużo szczęścia.

Billie we współpracy ze Sporify urządziła z okazji premiery przyjęcie Happier Than Ever: The Destination, podczas którego... w ciuchach wskoczyła do basenu. Tak wygląda szczęście! Zobaczcie zdjęcia uśmiechniętej od ucha do ucha wokalistki!

NAJNOWSZE