Lady Gaga daje PÓŁ MILIONA nagrody za porwane psy! NOWE SZCZEGÓŁY

2021-02-26 6:59 mm
Lady Gaga straciła psy
Autor: GREG NASH/AFP/East News

Lady Gaga jest wstrząśnięta uprowadzeniem swoich psów i deklaruje, że zrobi wszystko, żeby je odzyskać. Policja wciąż szuka porywaczy, którzy postrzelili dog walkera piosenkarki. Tymczasem artystka wyznaczyła ogromną nagrodę za zwrot porwanych psów. Gwiazda daje za swoje buldogi aż pół miliona dolarów!

Piosenkarka wciąż nie może otrząsnąć się po tym, co wydarzyło się w czwartek w pobliżu jej domu w Hollywood. Przypomnijmy - mężczyzna, który wyprowadzał psy gwiazdy, został napadnięty i postrzelony. Napastnicy porwali dwa buldogi francuskie należące do Lady Gagi.

Krótko po napadzie piosenkarka zadeklarowała, że przeznacza nagrodę za zwrot psów. Lady Gaga daje aż 500.000 dolarów temu, kto odda jej ukochane psiaki. Artystka zapewnia, że nie będzie zadawać pytań, co działo się z jej pupilami.

Policja na tropie napastników

Wiele pytań będą natomiast mieli do porywaczy stróże prawa. Policja zapewnia, że traktuje sprawę bardzo poważnie. Podobno śledczy są już na tropie porywaczy, jednak władze nie ujawniają szczegółów.

Uprowadzenia rasowych psów z bogatych dzielnic są w Stanach Zjednoczonych prawdziwą plagą. To właśnie dlatego biznesmeni i celebryci coraz częściej zatrudniają w roli dog walkerów nie nastolatki czy studentów, jak kiedyś, a dorosłe osoby - często dobrze zbudowanych i sprawnych fizycznie mężczyzn. Niestety i to nie pomaga, kiedy psy próbują porwać uzbrojeni w półautomatyczną broń przestępcy, a tak właśnie było w przypadku pupili Lady Gagi.

Psy Lady Gagi mają na imię Koji i Gustav. Mężczyzna, który je wyprowadzał, ma 30 lat. Napastnicy pojawili się w pobliżu North Sierra Bonita Avenue około 21:40. Postrzelony dog walker został zabrany do szpitala. Z informacji przekazanych prasie wynika, że czuje się dobrze. 

Lady Gaga
Autor: SAUL LOEB/AFP/East News
Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE