Tak powstają hity Billie Eilish! Potrzebne są "wielkie głośniki" i "światło słoneczne"

2021-02-23 16:02 es
Billie Eilish
Autor: AP/Associated Press/East News

Billie Eilish i jej brat, Finneas O'Connell stworzyli razem piosenki, które z miejsca stały się światowymi hitami. Jak to się stało? W nowym wywiadzie artyści opowiadają trochę o procesie tworzenia muzyki i o tym, co jest im niezbędne.

Billie Eilish i Finneas O'Connell to nie tylko zgrane rodzeństwo, ale przede wszystkim autorzy najpopularniejszych hitów. Muzyka przyniosła im ogromną sławę. 19-letnia Billie Eilish szturmem podbiła branżę muzyczną, dzięki produkcjom brata. To właśnie Finneas O'Connell stoi za uwielbianymi przez wszystkich piosenkami.

Podczas wspólnego wywiadu Billie Eilish i Finneas O'Connell zdradzili co nieco o procesie tworzenia. Jak powstaje ich muzyka?

Tak powstają piosenki Billie Eilish

W nowym wideo dla Spotify Billie Eilish i Finneas O'Connell opowiedzieli trochę na temat swojego procesu pisania piosenek. Nagrodzony Grammy duet mówił o swojej „kreatywnej przestrzeni”.

Billie Eilish zdradziła, że najważniejsze są „światło słoneczne”, „dobry system dźwiękowy” i „dobra baza ”. Finneas O'Connell O'Connell zgodził się i zauważył, że potrzebują także „wielkich głośników”.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Żartował, że gdy współpracują z innymi artystami, często każą im podkręcić głośność.

Wysoka jakość dźwięku to więcej informacji, są rzeczy, których nie usłyszysz, jeśli nie masz dobrego systemu dźwiękowego. To naprawdę ważne, ponieważ tworzymy muzykę i chcę, by była słyszana tak, jak została stworzona.

Mówiła Billie Eilish.

Rodzeństwo zdradziło także, że w swoich piosenkach ukrywają "szczegóły" i "dziwne dźwięki". Są takie chwile, kiedy Billie chichotała w tle, albo szeptała linijki.

NAJNOWSZE