Billie Eilish ma chłopaka? Dawne związki gwiazdy odcisnęły bolesne piętno

2020-07-15 13:26 mm
Billie Eilish
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Czy Billie Eilish ma chłopaka, czy może nadal jest singielką? Co obecnie musiałaby wpisać autorka hitu "bad guy" w polu "Status związku"? Pytanie o chłopaka Billie Eilish i o jej dawne związki to jedne z informacji najczęściej wyszukiwanych przez fanów młodej artystki z Los Angeles. Na Hotplota.pl sprawdzamy aktualne odpowiedzi!

Billie Eilish niechętnie dzieli się z dziennikarzami szczegółami na temat swojego prywatnego życia. Osobiste informacje, jakie artystka dotąd upubliczniała, dotyczyły niemal wyłącznie jej relacji z bratem, własnej samooceniy lub ewentualnie czasów szkolnych i okresu dojrzewania.

Nic dziwnego, że wielu fanów od dawna próbuje znaleźć jakichkolwiek informacji na temat spraw sercowych u swojej idolki. Czy Billie Eilish ma chłopaka? Z iloma facetami spotykała się do tej pory i jak kończyły się jej relacje? To pytania, na które autorka "bad guy" dotąd niespecjalnie chciała rozmawiać. Ostatnio ujawniła jednak kilka ważnych szczegółów!

CZY BILLIE EILISH MA CHŁOPAKA?

Billie Eilish przerwała milczenie na temat swoich spraw sercowych w niedawnej rozmowie z magazynem GQ. Nastoletnia gwiazda z Los Angeles zaskoczyła nagłą deklaracją:

Teraz powiem coś ważnego: Nigdy nie czułam się POŻĄDANA.

Moi dawni chłopcy nigdy nie sprawili, że czułam się przez nich pożądana. Żaden z nich.

I to jest bardzo istotna rzecz w moim życiu: czuję, że nigdy dotąd nikt mnie fizycznie nie pożądał

- wyjaśniła Billie Eilish.

Jak widać, dawne związki artystki odcisnęły na niej wyraźne piętno. Czy to, w jaki sposób dawni chłopcy traktowali Billie, wpłynęło na jej wycofanie i charakterystyczny styl, w jaki - zdaniem wielu osób - ucieka artystka? Kwestia oceny czyjegoś wyglądu i charakteru przez innych to bardzo ważny wątek, często poruszany przez Billie Eilish w wywiadach. Niedawno gwiazda nagrała nawet specjalne wideo, w którym odniosła się bezpośrednio do hejterów krytykujących ją za styl i sposób bycia.

"Osądzasz mnie, a nigdy nie widziałeś mojego ciała" - mówi w nagraniu piosenkarka. Nagrany pod koniec maja 2020 prawie czterominutowy film ze specjalnym przesłaniem od Billie Eilish obejrzano już ponad 25 milionów razy.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE