Billie Eilish: Justin Bieber jest "najsłodszym dzieckiem na świecie"

2021-08-01 19:02 es
Justin Bieber
Autor: GICE/Backgrid/East News

Justin Bieber to wciąż jedno z najgorętszych nazwisk w branży muzycznej. Karierę zaczął lata temu i zdążył zebrać pokaźne grono fanek. Jedną z nich jest Billie Eilish, czyli kolejne złote dziecko show-biznesu. Para się poznała i zaprzyjaźniła. W nowym wywiadzie artystka opowiada trochę o ich relacji i nazywa Justina Biebera "najsłodszym dzieckiem na świecie".

Billie Eilish to prawdziwy fonemem branży muzycznej ostatnich lat. Nastolatka ma już na koncie najważniejsze nagrody i międzynarodową sławę. Właśnie wydała kolejny album - Happier then ever i jest w trakcie jego promocji. A to oznacza masę wywiadów.

W jednym z ostatnich Billie Eilish poruszyła temat swojego przyjaciela. On także stał się bożyszczem nastolatek w bardzo młodym wieku. Justin Bieber, bo o nim mowa, nie tylko jest idolem Billie Eilish, ale też jej fanem i przyjacielem.

Wokalistka nie szczędziła mu ciepłych słów!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Billie Eilish w uroczych słowach o Justinie Bieberze

Justin Bieber to prawdziwy weteran, jeśli chodzi o show-biznes. Billie Eilish docenia jego doświadczenie i chętnie z niego korzysta:

To mój dobry przyjaciel. Był dla mnie tak pomocny, jeśli chodzi o radzenie sobie ze sławą. Czasami dzwoni do mnie i po prostu mówi rzeczy, które sprawiają, że czuję się słyszana i jakby był ktoś jeszcze, kto przechodzi przez te same rzeczy. Więc naprawdę miło go mieć.

Mówiła Billie Eilish w programie SiriusXM The Morning Mashup.

Poza tym wokalistka dodała, że Justin Bieber jest "najsłodszym dzieckiem na świecie". Billie Eilish wyznała, że po prostu go kocha!

NAJNOWSZE