Billie Eilish była bliska samobójstwa! Chciała to zrobić w Berlinie

2020-01-24 18:13 kp
Billie Eilish
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Fani Billie Eilish pokochali ją za autentyczność i mówienie o prawdziwych problemach jej rówieśników. Młodzi ludzie znaleźli w Billie Eilish bratnią duszę - świetną nie tylko do imprezowania, ale gotową do rozmawiania na poważne tematy. Okazuje się, że Billie nie zawsze była jednak tak szczęśliwa, jak dzisiaj. Jeszcze niedawno miała w głowie przerażające myśli...

Ubiegły rok był w karierze Billie Eilish przełomowy. Gdy młoda wokalistka wydała album When We All Fall Asleep Where Do We Go, usłyszał o niej cały świat. Billie wyruszyła w trasę koncertową po całym świecie i szybko stała się najbardziej kochaną młodą gwiazdą na świecie.

Mogłoby się więc wydawać, że 17-latka była szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Nic bardziej mylnego. Billie Eilish już kilka razy opowiadała, jak wielkie uczucie samotności towarzyszy jej momentami w trasach koncertowych, kiedy tygodniami nie wraca do domu i nie ma przy sobie nikogo bliskiego. To uczucie o mało nie doprowadziło do tragedii.

Billie Eilish o samobójstwie

W ostatnim wywiadzie dla The Gayle King Grammy Special przyznała, że w ubiegłym roku była bliska odebrania sobie życia.

Byłem nieszczęśliwa w zeszłym roku. Byłam taka nieszczęśliwa i taka, jakby, bezradna. Naprawdę nie sądziłam, że dożyję 17. urodzin.

- wyznała. O tych chwilach Billie Eilish zaśpiewała w piosence Bury a friend.

Myślałam o tym, kiedy byłam w Berlinie i byłam sama w swoim hotelu, i pamiętam, że było tam okno. Pamiętam płacz, ponieważ myślałam o tym, jak mam umrzeć, zamierzałam to zrobić.

- mówiła Billie.

Gwiazda powstrzymała się z jednego powodu - dla swojej mamy. Dziś Billie Eilish walczy o to, by jej fani nie mieli tego typu problemów. Wokalistka głośno mówi o tym, jak ważne jest utrzymywanie zdrowia psychicznego, a w razie problemów - zwrócenie się o pomoc. Ona sama korzystała z pomocy terapeuty.

Wyświetl ten post na Instagramie.
still here Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)
NAJNOWSZE