Bill i Melinda Gates już po rozwodzie! Rozstali się w EKSPRESOWYM tempie

2021-08-03 16:00 es
Bill i Melinda Gates
Autor: AP/Associated Press/East News

Bill i Melinda Gates byli wzorowym w oczach mediów małżeństwem przez 27 lat. Kiedy w maju ogłosili rozstanie, wszyscy byli zszokowani. Spodziewano się, że będą teraz toczyć wieloletnią sądową batalię. W końcu przed ślubem nie podpisali intercyzy, a dorobili się gigantycznego majątku. A tutaj - zaskoczenie. Bill i Melinda Gates są już po rozwodzie!

Bill i Melinda Gates byli małżeństwem przez 27 lat. W tym czasie doczekali się 3 dzieci oraz dorobili gigantycznej fortuny. Jak na jedną z najbogatszych par świata, udało im się unikać większych skandali w tym czasie. Największym zaskoczeniem w relacji tej dwójki był niespodziewany rozwód.

W maju 2021 roku Bill i Melinda Gates ogłosili, że się rozstają. Prognozowano, że to będzie jeden z najdłuższych rozwodów w świecie gwiazd. Para nie miała przecież intercyzy. A tam, gdzie wielkie pieniądze - są wielkie konflikty.

Jednak według najnowszych doniesień Bill i Melinda Gates rozwiedli się ekspresowo!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Bill i Melinda Gates już po rozwodzie

Tak szybkiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. W ciągu 3 miesięcy od ogłoszenia rozstania Bill i Melinda Gates zdołali porozumieć się i zakończyć 27-letnią historię swojego małżeństwa.

Według relacji US Magazine sąd uznał, że małżeństwo Gatesów jest "bezpowrotnie zniszczone". Mimo to parze udało się porozumieć. Podpisali "kontrakt separacyjny" w którym ustalili szczegóły podziału majątku i wspólnych spraw.

Sąd uznał, że zapis ten jest "uczciwy i sprawiedliwy".

Wiele gwiazd powinno brać z nich przykład!

Głośne rozstania gwiazd

Pytanie 1 z 6
Który mężczyzna zostawił Jennifer Aniston, bo zakochał się w koleżance z planu?

Bill i Melinda Gates to nie jedyna sławna i bogata para, która się ostatnio rozwodzi. Myślicie, że Kim Kardashian i Kanye West wezmą z nich przykład?

NAJNOWSZE