Córka Billa Gatesa przerywa milczenie. Rozwód rodziców naprawdę ją zaskoczył?

2021-05-05 12:35 mm
Bill Gates
Autor: SplashNews.com/EAST NEWS

Rozwód Billa Gatesa i Melindy Gates to wielki szok dla opinii publicznej, bo dla wielu osób Gatesowie byli wzorem idealnego małżeństwa. Okazuje się jednak, że rozstanie najbogatszej pary świata zszokowało także ich najbliższych. W sprawie rozwodu Gatesów wypowiedziała się właśnie ich córka, Jennifer Gates.

25-letnia Jennifer Gates to najstarsza córka Billa i Melindy Gatesów. Okazuje się, że wiadomość o rozwodzie rodziców zaskoczyła także ją! Tak w każdym razie wynika z posta, który właśnie opublikowała na swoim Instagramie.

Rodzina Gatesów zaskoczona rozwodem?

Krótko po tym, jak Melinda i Bill Gates ogłosili, że po 27 latach małżeństwa biorą rozwód, sieć zasypały artykuły i analizy na temat rozstania najbogatszej pary świata. Wiadomo już, że Gatesowie nadal chcą wspólnie prowadzić swoją fundację, która jest największą (a na pewno najbogatszą) światową organizacją charytatywną. Wiele osób zastanawia się jednak, co stanie się z majątkiem Gatesów. Jak para podzieli się bogactwem po rozwodzie? Odpowiedzi na to pytanie wciąż nie znamy.

Wiemy natomiast, jak na informację o rozwodzie Gatesów zareagowały ich dzieci. A konkretnie ich najstarsza córka.

W poniedziałek 3 maja Jennifer Gates opublikowała na Instagramie krótkie oświadczenie.

Wielu z was słyszało już wieści, że moi rodzice się rozstają. To trudny okres dla całej naszej rodziny

- pisze Jennifer Gates.

Wciąż uczę się, jak poradzić sobie z własnymi emocjami i to samo dotyczy innych członków naszej rodziny.

Nie chcę osobiście komentować niczego związanego z rozstaniem, ale wiedzcie, że Wasze miłe słowa i wsparcie są dla mnie ważne. Dziękujemy za uszanowanie naszej prywatności podczas przechodzenia przez kolejne fazy naszego życia

- napisała córka Billa i Melindy Gatesów.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021
NAJNOWSZE