Big Brother 2019: Dom Wielkiego Brata będzie wyjątkowy! Dlaczego?

2019-02-09 12:00 DR
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: EastNews Agnieszka Woźniak-Starak

Big Brother powraca po kilkunastu latach przerwy. Tym razem zmagania uczestników będziemy mogli oglądać w telewizji TVN7. Prowadzącą show będzie Agnieszka Woźniak-Starak. I to właśnie ona zdradziła ostatnio w rozmowie z reporterem programu Dzień Dobry TVN kilka szczegółów dotyczących samego domu Wielkiego Brata. Dlaczego będzie on tak wyjątkowy? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na Hotplota.pl!

Big Brother to jeden z najpopularniejszych programów typu reality show. Można powiedzieć, że tak naprawdę od niego wszystko się zaczęło ;) Okazało się, że Polacy pokochali programu tego typu, dlatego zaczęły się one pojawiać we wszystkich stacjach telewizyjnych. To jednak bohaterowie pierwszej edycji Big Brothera stali się prawdziwymi gwiazdami. Zwycięzca pierwszej edycji, Janusz Dzięcioł w Dzień Dobry TVN przyznał, że nie mógł w spokoju odebrać swojej wygranej, bo przed bankiem czekał na niego tłum fanów. Ochrona musiała więc doprowadzić jego auto do garażu podziemnego, by ten mógł w spokoju opuścić placówkę.

Czy taką popularność zdobędą uczestnicy najnowszej edycji reality show? Trudno to przewidzieć. Wiadomo jednak, że będzie przed nimi bardzo trudne zadanie. Wytrzymanie kilka tygodni w zamknięciu, bez telefonu, internetu, telewizji i dostępu do informacji z pewnością nie będzie łatwe.

W jednym z ostatnich wydań programu Dzień Dobry TVN prowadząca program Big Brother, Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła szczegóły dotyczące domu Wielkiego Brata. Wiemy już, że w willi montowane są już kamery i całe okablowanie. Budowany jest również popularny pokój zwierzeń. Prowadząca powiedziała, że będzie to pierwszy w historii wybudowany już dom, a specjalnie tworzone na potrzeby programu pomieszczenia. Z nagrania wynika, że uczestnicy będą mieszkali naprawdę w bardzo komfortowych warunkach.

ALE WTOPA!
Rita Ora jako ptak z ulicy Sezamkowej i ze złotym zębem

Autor: East News

Rita Ora ostatnio zaliczyła dwie konkretne wpadki! Nie umknęło to uwadze fotoreporterów! 

Premiera programu Big Brother w telewizji TVN7 zaplanowana jest na marzec. Będziecie oglądać zmagania uczestników? Dawajcie znać! My na pewno z ciekawością obejrzymy ten powrót po latach ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE