Rita Ora zaliczyła dwie wpadki naraz! Ptak z ulicy Sezamkowej czy złoty ząb? [SONDA]

2019-02-08 16:39

Tuż przed galą Grammy 2019 wiele gwiazd jest mocno zapracowanych... bywaniem. Obejście wszystkich "beforów" ceremonii to trudne zadanie. A wybranie do tego zapadających w pamięć kreacji to już prawdziwe wyzwanie! Sprostała mu Rita Ora, która nie tylko pojawiła się jednego wieczoru na dwóch imprezach, ale do tego na obydwóch trudno było ją przeoczyć...

Regularne chodzenie na branżowe gale i imprezy przysparza wielu gwiazdom sporo problemów. Każde takie wydarzenie jest bowiem bacznie obserwowane przez fotoreporterów, których zdjęcia trafiają później na czołówki gazet i do portali internetowych. Nie dziwi więc, że celebryci za każdym razem robią wszystko, by to właśnie im zrobiono najwięcej zdjęć i by o ich kreacji mówiono najwięcej.

Zgodnie ze starą zasadą, gdy ktoś stara się jednak zbyt mocno, może przesadzić. Doskonałym tego przykładem jest Rita Ora, której nie tylko udało się pojawić jednej wieczoru na dwóch imprezach przed Grammy 2019, ale do tego na każdej z nich wyglądała... mocno oryginalne. Która z tych stylizacji jest gorsza?

HOT FOTY
Kim Kardashian i Heidi Klum świecą biustem

Autor: East News

Piersi Kim Kardashian i Heidi Klum o mało nie wyskoczyły z sukienek! Celebrytki mocno postarały się przyciągnąć wzrok na ostatniej gali. Która jest seksowniejsza?

Rita Ora i jej koszmarne kreacje

Rita Ora niejednokrotnie już pokazywała, że ma do mody duży dystans i bawi się trendami. Tym razem jednak zdecydowanie coś poszło nie tak, bo zamiast eleganckich kreacji dostaliśmy od niej... karykatury. Na jednej z imprez Rita Ora pojawiła się przebrana za słynnego ptaka z Ulicy Sezamkowej. Spod grubej warstwy piór doprawdy trudno było znaleźć nią samą! Nie lepiej wyglądała jednak na drugim wydarzeniu, gdzie z radością prezentowała... złoty ząb! Niestety to, co miało być złotem, na reporterskich zdjęciach prezentuje się jak wielka, czarna dziura w zębie, na której widok każdy zakrzyknąłby: "Marsz do dentysty!". Piżamowa sukienka w bladym kolorze nie pomogła uratować efektu.

>> Selena Gomez seksowna i wyzywająca! Tak pozuje w nowej reklamie

Zobaczcie sami!

Zobacz też:

NAJNOWSZE