Ariana Grande komentuje romans Pete Davidsona i Kate Beckinsale! Będziecie zdziwieni

2019-02-08 18:26
Kate Beckinsale, Pete Davidson, Ariana Grande
Autor: East News

Pete Davidson wrócił ostatnio na pierwsze strony serwisów plotkarskich za sprawą swojego romansu z Kate Beckinsale. O sprawę nie mogła nie być spytana w końcu Ariana Grande, która jeszcze kilka miesięcy temu była narzeczoną komika. Jak jej się podoba jego nowa relacja?

Pete Davidson zapewne zaskoczył wielu swoich przeciwników, gdy na jaw wyszło, że randkuje z Kate Beckinsale. Okazało się tym samym, że związek z Arianą Grande nie był wyłącznie pomyłką gwiazdy, a komik ma w sobie coś, czym rzeczywiście przyciąga do siebie płeć przeciwną. I choć wiadomo już, że Kate nie planuje z Pete przyszłości, z pewnością nie można odebrać im dobrej zabawy.

Prędzej czczy później o relację Pete Davidsona i Kate Beckinsale musiała zostać zapytana sama Ariana Grande. Przypomnijmy, że wokalistka zerwała z aktorem jesienią, krótko po śmierci Mac Millera. Wśród powodów rozstania wymienia się brak odpowiedniego wsparcia dla Ari ze strony Pete, który nie potrafił odnaleźć się w tej tragicznej dla niej sytuacji.

HOT TEMAT
Para

Autor: VadimGuzhva/easyfotostock/Eastnews

Nie chciał tego robić przed ślubem. Teraz odkryła, że ma mikropenisa i mówi: "Oszukał mnie!". Co jej poradzicie?

Ariana Grande o nowym związku Pete Davidsona

Na temat nowej relacji Pete Davidsona Ariana Grande została spytana przez paparazzich serwisu TMZ w Culver City w Kalifornii. "Uważasz, że Pete i Kate tworzą dobrą parę?" - padło pytanie.

Bardzo słodką!

- odpowiedziała zwięźle Ariana.

Jej odpowiedź najbardziej musiała zaskoczyć samego Pete Davidsona, który w ostatnich tygodniach wciąż nie przestaje o niej mówić w swoich występach komediowych. Najwyraźniej Ariana Grande nie chce być już kojarzona z byłym, skoro odpowiedziała krótko i zwięźle. Czy Pete weźmie z niej przykład i przestanie interesować się jej życiem? To może być dla niego trudne, bo jak wiemy, to właśnie dzięki niej stał się rozpoznawalny na całym świecie.

Ariana ładnie się zachowała?

>> Grammy 2019: Ariana Grande oskarża producenta o kłamstwa! "Zaproponowałam 3 piosenki!"

NAJNOWSZE