Biała Niedziela w Starym Zamościu.

2006-11-21 11:18

8 października w budynku urzędu gminy w Starym Zamościu będą przyjmować lekarze specjaliści z zamojskiego szpitala papieskiego. Bezpłatne porady lekarskie oraz badania przeprowadzą okuliści, laryngolog, onkolog, ginekolog i lekarz rehabilitant.

8 października w budynku urzędu gminy w Starym Zamościu będą przyjmować lekarze specjaliści z zamojskiego szpitala papieskiego. Bezpłatne porady lekarskie oraz badania przeprowadzą okuliści, laryngolog, onkolog, ginekolog i lekarz rehabilitant. Poza konsultacjami specjalistów będzie można skorzystać z badania usg oraz pomiarów poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego. W punkcie pielęgniarskim będzie można zasięgnąć informacji na temat zasad zdrowego trybu życia. Lekarze będą przyjmować pacjentów od godziny 9.00 do 14.00. Osoby, które zechcą skorzystać z porad i badań powinny zabrać ze sobą dowód osobisty oraz dokument potwierdzający posiadanie ubezpieczenia społecznego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE