Beyonce całuje Jay-Z w płaszczu za 13 tysięcy dolarów. Ładna stylizacja?

2021-12-08 17:22

Beyonce i Jay-Z to jedna z najbardziej wpływowych par show-biznesu. Oboje stali się żywymi legendami. Chociaż na pokazywaniu publicznych ujęć mogliby zbić jeszcze większą fortunę, nie robią tego. Państwo Carter starają się chronić prywatność. Tym razem jednak Beyonce zrobiła wyjątek i pokazała, jak całuje się z mężem. W płaszczu za 13 tysięcy dolarów!

Beyonce i Jay-Z kojarzą się wszystkim głównie z branżą muzyczną. Nie można jednak pominąć ważnej gałęzi ich działalności, jaką jest moda. Oboje nie tylko mają własne linie produktów, ale także współpracują z największymi domami mody. Najsławniejsze, muzyczne małżeństwo nosi ubrania topowych projektantów.

Na co dzień Beyonce i Jay-Z nie wpuszczają fanów do swojego świata. Starają się chronić prywatność nie tylko dzieci, ale też swojego związku. Zdjęcia całujących się państwa Carter to rzadkość! Tym razem artystka zrobiła wyjątek.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Beyonce całuje Jay-Z w płaszczu za fortunę

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się kilka nowych zdjęć. Błyszcząca bardziej niż choinka Beyonce pozuje razem z mężem. Jay-Z zadbał o kosztowne dodatki, jednak to jego zona zgarnia całą uwagę.

Beyonce błyszczy od stóp do głów, ubrana w kryształowy płaszcz Gucci x Balenciaga warty 13 tysięcy dolarów. Gwiazda pokazała dodatki, którymi uzupełniła stylizację. Bogato zdobione rękawiczki i torebeczka w kształcie prawdziwego serca.

Na krótkim filmiku widzimy, jak Beyonce i Jay-Z się całują. Nie często pozwalają sobie na publikowanie tak prywatnych momentów! Fotki zostały zrobione podczas wyjątkowego wieczoru - przyjęcia z okazji 52 urodzin Jay-Z.

Quiz o Beyonce i Jay-Z

Pytanie 1 z 9
Ma urodziny 4 września...