Beyonce pokazała córki w reklamie! Zobaczcie jak Blue Ivy i Rumi wyrosły

2021-12-01 22:02 es
Beyonce z córkami
Autor: instagram.com/weareivypark/

Beyonce i Jay-Z to jedna z najsławniejszych par świata. Mimo to udaje im się utrzymać prywatność. Zdjęcia ich dzieci trafiają do internetu niezwykle rzadko i pod kontrolą rodziców. Córki Beyonce wzięły udział w kampanii reklamowej nowej linii ubrań. Zobaczcie jak Blue Ivy i Rumi wyrosły!

Beyonce i Jay-Z zbudowali razem prawdziwe imperium. Chociaż początkowo ojciec wokalistki niechętnie patrzał na sporo starszego rapera, jako na partnera dla jego dziewczynki, od lat nikt nie ma żadnych wątpliwości.

Para pokonała kryzys niewierności i wyszła z niego silniejsza. Beyonce i Jay-Z mają na koncie imponujące kariery i mnóstwo pieniędzy.

Poza tym doczekali się trójki dzieci. Najstarsza - Blue Ivy Carter ma 9 lat. Natomiast bliźnięta - Rumi i Sir mają po 4 lata. Beyonce i Jay-Z choć są niesamowicie sławni skutecznie bronią prywatności swoich dzieci.

Tym razem jednak zrobili wyjątek!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Beyonce pozuje z córkami w nowej reklamie

Jednym z niezliczonych biznesów Beyonce jest marka odzieżowa Ivy Park. Współpracując z Adidasem, wokalistka tworzy kolekce, o które zabijają się klienci z wielu krajów świata.

Produkty Ivy Park x Adidas wyprzedają się jak świeże bułeczki. Na szczęście na fanów niedługo do sprzedaży trafi kolejna kolekcja. Reklamuje ją oczywiście Beyonce. Niespodzianką jest udział w spocie Blue Ivy i Rumi!

Dziewczynki pozują z mamą w dopasowanych strojach. Rumi na rękach, Blue Ivy tuż obok. Chyba wszyscy się zgodzimy, że wyglądają maksymalnie uroczo! Aż trudno uwierzyć, że rosną tak szybko...

Beyonce z córkami
Autor: instagram.com/weareivypark/

Quiz o Beyonce i Jay-Z

Pytanie 1 z 9
Ma urodziny 4 września...
NAJNOWSZE