Beyonce i Jay-Z na nowych zdjęciach. Jej talia w tej sukni poraża!

2021-10-07 20:30 es

Beyonce i Jay-Z to jedna z najpotężniejszych par w show-biznesie. Wspólnie zbudowali na muzyce prawdziwe imperium. Razem podbijali kolejne branże i pokonywali kryzysy. Teraz pojawiają się na galach niczym para królewska. I tak też się prezentują! Zobaczcie jak Beyonce i Jay-Z zachęcają na nowych zdjęciach.

Beyonce i Jay-Z to prawdziwe ikony show-biznesu. Dzięki muzyce doszli na sam szczyt! A warto pamiętać, że ich droga tam nie była przecież usłana różami. Ojciec Beyonce nie był zadowolony, że sporo starszy chłopak z Brooklynu, mający policyjną kartotekę zaleca się do jego córki... Cóż, to jak wiemy ich nie powstrzymało.

Z biegiem czasu dzięki muzyce Beyonce i Jay-Z zbudowali prawdziwe imperium. Inwestując w wytwórnie, ubrania i masę innych biznesów stali się niemal parą królewską show-biznesu.

Jednak ich życie to nie tylko sukcesy i sielanka... Beyonce i Jay-Z przeszli publicznie przez kryzys. Raper zdradził żonę, o czym oboje opowiedzieli na albumach. Później jednak ruszyli razem w trasę i przeszłość zostawili za sobą.

Mimo tak wielkiej sławy Beyonce i Jay-Z pozostają z dala od mediów. Ich prywatność jest święta! Tym bardziej cieszymy się, widząc ich nowe zdjęcia.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Beyonce i Jay-Z na premierze w Londynie

Mając tak zasobne portfele, można żyć naprawdę przyjemnie. Niespodziewanie Beyonce i Jay-Z wybrali się na premierę... na inny kontynent!

Małżeństwo pojawiło się na Londyńskim Festiwalu Filmowym podczas premiery The Harder They Fall. Nowa produkcja Netflixa to amerykański western z 2021 roku, wyreżyserowany przez Jeymesa Samuela. Główną rolę gra tam Idris Elba.

Beyonce i Jay-Z przybyli nie przypadkowo. Raper jest producentem tego filmu. Razem zachwycali na czerwonym dywanie. Wokalistka opublikowała również na Instagramie serię zdjęć z tego wyjścia.

Jay-Z zadał szyku w bardzo wytwornym smokingu. Jednak to Beyonce błyszczała najjaśniej. Czarna suknia odsłaniająca jej biust i podkreślała imponującą talię. Czy ktoś w ogóle pamięta, że skończyła 40 lat, urodziła 3 dzieci, nosząc ciążę bliźniaczą?!

NAJNOWSZE