Beyonce złożyła Kim Kardashian życzenia! Konflikt zażegnany?

2021-10-22 17:32 es

Przed laty Beyonce i Kim Kardashian były bardzo blisko. Jednak ostatnio ich relacja się poluźniła. Ponoć miał w tym swoją zasługę Kanye West i jego fascynacja Donaldem Trumpem. Beyonce i jej mąż, Jay-Z są po drugiej stronie politycznej barykady. Jednak teraz przy okazji 41-urodzin celebrytki, Queen Bey ukróciła plotki o konflikcie.

21 października Kim Kardashian skończyła 41 lat. Z tej okazji celebrytka została zasypana życzeniami urodzinowymi. Urocze wpisy opublikowała oczywiście najbliższa rodzina - Kris Jenner czy Khloe Kardashian.

Ponieważ Kim Kardashian jest znana w show-biznesie od lat, zdążyła zawiązać przyjaźnie z jego największymi gwiazdami. Przez lata była bardzo blisko z Beyonce. Panie spotykały się wraz z mężami często nie tylko na eventach, ale również na prywatnych kolacjach.

Wszystko zmieniło się, gdy Kanye West zaczął publicznie popierać Donalda Trumpa i jego politykę. Beyonce i Jay-Z są po drugiej stronie tej barykady... Wówczas miało dojść do konfliktu między małżeństwami.

Teraz gdy Kim Kardashian i Kanye West nie są już małżeństwem, wygląda na to, że między Beyonce i Kim Kardashian znów jest pokój.

WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34

Beyonce składa życzenia urodzinowe Kim Kardashian

Z okazji 41 urodzin Kim Kardashian na oficjalnej stronie internetowej Beyonce pojawiły się życzenia. Queen Bey nie zdecydowała się na emocjonalne wyznania, a napisała jedynie „Happy Birthday”.

Na stronę trafiło również zdjęcie maleńkiej Kim Kardashian ubranej w biało-różowy strój, z gumeczką we włosach.

Była wokalistka Destiny's Child złożyła również hołd świętującej urodziny tego samego dnia Doja Cat. Uczciła także Snoop Dogga, który świętował dzień wcześniej.

Chociaż prosty urodzinowy post dla Kim Kardashian nie różnił się niczym od innych udostępnionych na stronie Beyonce, sugeruje to, że konflikt, który był obiektem wielu plotek, został zakończony.

Zobaczcie zdjęcie Kim Kardashian w dzieciństwie tutaj.

NAJNOWSZE