Ben Affleck w domu Jennifer Lopez! Wprowadził się do J.Lo? SĄ ZDJĘCIA!

2021-05-24 7:39

Czy Ben Affleck i Jennifer Lopez są parą? Od wielu dni trwają spekulacje na temat relacji między dawnymi narzeczonymi. Niektórzy fani wciąż wierzą, że Ben i J.Lo są tylko dobrymi przyjaciółmi... Ciekawe, co powiedzą na najnowsze zdjęcia pary! Paparazzi uwiecznili wspólny wypad dawnych kochanków do domu piosenkarki w Miami. Wygląda na to, że Ben Affleck wprowadził się do posiadłości Jennifer Lopez!

Para kochanków czy para przyjaciół? Fani artystki i aktora wciąż są podzieleni, ale wygląda na to, że obóz zwolenników opcji numer dwa konsekwentnie się kurczy... W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia dawnych narzeczonych. Tym razem paparazzi przyłapali J.Lo i Bena Afflecka w domu artystki w Miami. Aktor i piosenkarka widziani byli na balkonie posiadłości, a wcześniej Ben Affleck sfotografowany został na schodach do domu. Na zdjęciach widzimy, jak wnosi na górę walizki!

Czy to kolejny weekendowy wypad "pary przyjaciół"? A może Ben na dobre zamieszkał z dawną narzeczoną?

Co łączy Bena Afflecka i Jennifer Lopez?

Niektórzy fani wciąż wierzą, że Ben i J.Lo są tylko dobrymi przyjaciółmi. Wydaje się jednak, że znacznie więcej osób powoli godzi się z faktem, że między tymi dwojga wróciła dawna miłość.

Jennifer Lopez i Ben Affleck prawie zostali małżeństwem. Gwiazdorska para zaczęła umawiać się w 2002 roku, a już 4 miesiące później ogłosiła zaręczyny. Sielanka trwała prawie dwa lata, aż nagle nastąpiła katastrofa...

W 2004 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck mieli wziąć ślub. Fani szykowali się na świętowanie, a media przygotowywały specjalne wydania kolorowych magazynów... aż nagle stało się coś niespodziewanego. Na kilka dni przed ślubem J.Lo i Ben Affleck zerwali zaręczyny.

Powody rozstania pary do dziś nie są do końca jasne. Oboje wspominali pokrętnie w wywiadach, że ich związek nie wytrzymał presji otoczenia, zainteresowania mediów itp. Wiadomo jedynie, że dawni narzeczeni nigdy się nie pokłócili. Choć oboje po jakimś czasie poukładali sobie życie u boku nowych partnerów, zawsze wypowiadali się o sobie nawzajem z szacunkiem i od czasu do czasu podtrzymywali kontakt. 

Sonda
Wierzysz, że Ben i J.Lo znów będą parą?

Czy dawna miłość wróciła? Jeśli mamy być szczerzy, nie wierzymy, że tych dwoje łączy tylko dawna przyjaźń. Z doniesień amerykańskich mediów i nowych zdjęć wynika raczej, że Jennifer Lopez i Ben Affleck po prostu po rozpadzie poprzednich związków postanowili dać sobie drugą szansę. Przypomnijmy, że oboje są singlami z odzysku: Ben rozstał się w styczniu z kubańską aktorką Aną De Armas, a J.Lo zerwała wiosną zaręczyny z Alexem Rodriguezem.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY