Jennifer Lopez i Ben Affleck znów razem! "Odnaleźli dawną więź"

2021-05-22 17:50 mm
Jennifer Lopez
Autor: Backgrid/East News

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu spędzają wspólnie czas! Wiele wskazuje na to, że plotki o ich wyjątkowo bliskiej relacji coraz bardziej się potwierdzają. Dawni narzeczeni kolejny raz spotkali się na wiele godzin. Po wspólnym wypadzie do Montany Ben i Jennifer ponownie spotkali się w Los Angeles.

Stara miłość najwyraźniej naprawdę nie rdzewieje! Jennifer Lopez i Ben Affleck znów widziani byli razem. Zdaniem części fanów oficjalne ogłoszenie, że znów są parą, jest już tylko kwestią czasu! 

Ben i J.Lo spotkali się tym razem w Los Angeles. Potwierdzają to świadkowie, na których powołują się dziennikarze magazynu Us Weekly. Ponowne spotkanie miało miejsce ponad tydzień po tym, jak para przez kilka dni bawiła się razem w Montanie. To chyba coś więcej, niż tylko dawna przyjaźń... Tak w każdym razie sugeruje większość amerykańskich serwisów plotkarskich.

Burzliwa historia związku zatacza koło

Jennifer Lopez i Ben Affleck mają za sobą kawał wspólnych przeżyć - niestety zarówno tych miłych, jak i bardzo bolesnych. Para była przez dwa lata zaręczona, ale do ślubu nigdy nie doszło. J.Lo i Ben Affleck zerwali dosłownie na kilka dni przed planowaną uroczystością weselną. Oficjalnym powodem było zbyt duże zainteresowanie mediów, ale niektórzy fani mają na ten temat nieco inne teorie.

Zarówno Ben Affleck jak i Jennifer Lopez po rozstaniu poukładali sobie życie u boku nowych ukochanych, ale i te związki przeszły już do historii. Przypomnijmy, że J.Lo zerwała niedawno zaręczyny z Alexem Rodriguezem. Ben Affleck na początku roku rozstał się z kubańską aktorką Aną De Armas. Nawiasem mówiąc ta ostatnia spotyka się podobno z aktorem pierwszej serii "Bridgertonów", Rege-Jean Pagem, ale to już zupełnie inna historia :)

Czy Jennifer Lopez i Bena Afflecka łączy bardzo bliska przyjaźń, czy coś znacznie więcej? Wygląda na to, że zdania fanów są podzielone, chociaż coraz więcej osób skłania się ku opcji nr 2. Dowodem na to, że J.Lo i Ben próbują odbudować związek, mogą być też relacje osób z otoczenia tych dwojga. Zdaniem informatorów amerykańskich serwisów, Jennifer Lopez i Ben Affleck "odnaleźli dawną więź", ale nie spieszą się z nazywaniem się parą, żeby nie zepsuć tego, co udało im się dotąd odbudować.

Co z tego wyjdzie? Pożyjemy - zobaczymy. Jeśli J.Lo i Ben Affleck dojrzeli do tego, żeby dać sobie drugą szansę, pozostaje nam jedynie trzymać za nich kciuki.

Sonda
Wierzysz, że Ben i J.Lo znów będą parą?
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE