Ben Affleck i Ana De Armas zerwali z powodu dzieci? Powód rozstania ujawniają znajomi!

2021-01-20 13:04 mm
Ana De Armas
Autor: Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News

Dlaczego Ben Affleck i Ana De Armas postanowili się rozstać? W amerykańskiej prasie pojawiły się nowe informacje, które mogą wyjaśnić powody zerwania pary. Okazuje się, że mogło chodzić o plany związane z założeniem wspólnej rodziny! Kto nie chciał mieć dzieci?

Informacja o rozstaniu Bena Afflecka z Aną De Armas zszokowała wielu fanów aktora. Trwający niemal rok związek gwiazdora Hollywood i kubańskiej aktorki był przez wiele osób uważany za wzorowy przykład tego, jak mimo sporej różnicy wieku i bagażu prywatnych porażek cierpliwie budować nową trwałą relację. 

Niestety wiemy już, że ostatecznie to się nie udało. Co stanęło na przeszkodzie?

Powody rozstania Bena Afflecka i Any De Armas

Kiedy magazyn People doniósł o zerwaniu Any z Benem, w sieci pojawiły się plotki, że para pokłóciła się o przeprowadzkę do nowego domu. Ben Affleck miał podobno nalegać, aby pozostać blisko trójki swoich dzieci, które wychowuje wspólnie z Jennifer Garner.

Okazuje się, że faktycznie chodziło o dzieci - ale nie o te, które Ben już ma, a o te, które chciałaby z nim wychowywać Ana De Armas!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 15.01.2021

Zdaniem informatorów cytowanych przez amerykańskie serwisy plotkarskie, kubańska aktorka naciskała na swojego chłopaka, aby ten zdecydował się założyć z nią nową rodzinę.

Ben Affleck miał podobno odmówić, bo uznał, że wystarczy mu trójka dzieci, które już posiada. Zdaniem osób z otoczenia pary, to właśnie wtedy Ana De Armas podjęła decyzję o zakończeniu związku z Affleckiem.

Ben Affleck i Ana De Armas poznali się w Nowym Orleanie w 2019 roku. Pracowali wówczas razem na planie filmu "Deep Water", który powstał na podstawie gorącej powieści Patricii Highsmith pod tym samym tytułem.

Ben i Ana oficjalnie pokazali się razem dopiero po zakończeniu pracy na planie - w 2020 roku. 

Sonda
Najlepsza liczba dzieci w domu to...

Zobacz też: Ana De Armas zdążyła zdobyć serca dzieci Bena! Dobrze się razem bawili...

NAJNOWSZE