Kim Kardashian w KUWTK opowie o kryzysie w małżeństwie? „Chcą zakończyć to z hukiem”

2021-01-20 13:00 AM
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Od kilku tygodni zagraniczne media nieustannie informują o rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa. Podobno od dłuższego już czasu celebrytka i raper nie potrafią się dogadać. Zmartwieni fani nie do końca wiedzą, czy faktycznie znana para planuje zakończyć swój związek, czy wszystko to po prostu plotki. By ułatwić im to zadanie, ma to podobno być szczegółowo omówione w odcinkach reality show Z kamerą u Kardashianów!

Gdy Kim Kardashian potwierdziła wiadomość, że rodzina kończy produkcję swojego reality show fani zamarli. Dla wielu z nich odcinki były nie tylko rozrywką ale także źródłem wiedzy o słynnej rodzinie. Niestety odwrotu już nie ma. Na planie padł ostatni klaps. Widzowie mogą się jednak cieszyć nowymi odcinkami aż do końca 2021 roku.

Kolejnym ciosem dla wiernych fanów słynnego klanu jest kryzys w małżeństwie Kim Kardashian i Kanye Westa. Choć doniesienia o tym, że para nie może się ze sobą dogadać, pojawiają się od kilku miesięcy, to od tygodni coraz częściej zagraniczne media wprost piszą o rozwodzie tej dwójki. Informacje nie zostały jednak potwierdzone przez żadną ze stron. Niektórzy więc wciąż liczą, że całe to zamieszanie to nic innego, jak plotki.

ESKA XD #014

KIM KARDASHIAN OPOWIE O KRYZYSIE W ZWIĄZKU Z KANYE WESTEM W REALITY SHOW?

Słynna rodzina chyba przewidziała całą sytuację i nie chcąc zostawiać fanów bez odpowiedzi, prawdopodobnie wyemituje odcinki Keeping Up with the Kardashians w którym Kim opowiada o kryzysie w związku z raperem. Fani jednak będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo jeśli wierzyć w najnowsze doniesienia zagranicznych tabloidów, to odcinki wyjaśniające sytuację między celebrytką a raperem pojawią się dopiero pod koniec 2021 roku!

Jak twierdzą serwisy zza oceanu, wszystko to podyktowane jest tym, że Kardashianowie chcą z przytupem zakończyć emisję programu.

Sonda
Czy lubisz Kardashianów?

Kardashianowie chcą zakończyć to z hukiem. Sfilmowali Kim, która omawia swoje problemy małżeńskie. Jednak wszyscy w to zaangażowani nie mogą o tym mówić, ponieważ finał zostanie wyemitowany dopiero pod koniec 2021 roku.

– podało źródło.

Myślicie, że do tego czasu Kim i Kanye będą jeszcze małżeństwem? A może uda im się dojść do porozumienia?

NAJNOWSZE