Bella Hadid walczy z rasizmem i... ze stalkingiem? Podeszła "przywitać się" z paparazzo

2020-09-28 14:47 mm

Bella Hadid pokazała się niedawno w jednym z nowojorskich sklepów, aby wesprzeć ruch Black Lives Matter. Modelka wyszła na ulicę w koszulce z mocnym przekazem. Na jej t-shircie widnieje hasło "walcz z rasizmem". Podczas spaceru Belli po ulicach Nowego Jorku doszło też do niecodziennej sytuacji: modelka sama podeszła do samochodu, którym jechał jeden ze śledzących ją paparazzich. Jak myślicie, co mu powiedziała?

W miniony weekend Bella Hadid wybrała się do jednego ze sklepów na nowojorskim Brooklynie, aby wziąć udział w wyprzedaży, z której dochód przeznaczony był na wsparcie ruchu Black Lives Matter.

Siostra Gigi Hadid spacerowała po ulicach swojego rodzinnego miasta w koszulce z wymownym hasłem "Fight Racism", oczywiście natychmiast wzbudzając zainteresowanie paparazzich.

W pewnym momencie doszło do zabawnego zdarzenia. Jak opisują media, Bella Hadid niespodziewanie skręciła w stronę ulicy i podeszła do białego suv-a, którym poruszał się śledzący ją fotoreporter. Od razu uspokajamy: nie doszło do żadnej awantury. Cała scenka wyglądała tak, jakby Bella zażartowała sobie z paparazzo, pokazując, dokąd wybierze się w następnej kolejności.

Nowe zdjęcia Belli Hadid znajdziecie powyżej.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przypomnijmy, że Bella Hadid została niedawno ciocią. Jej starsza siostra, Gigi, urodziła niedawno swoje pierwsze dziecko. Jego ojcem jest brytyjski piosenkarz, Zayn Malik.

W sieci pojawiły się właśnie nowe szczegóły na temat porodu Gigi Hadid. Znajdziecie je pod tym linkiem:

>> Gigi Hadid urodziła na farmie! Znamy szczegóły i datę porodu

NAJNOWSZE