Beata Kozidrak o życiu singielki: Potrzebuje męskich ramion, potrzebuje przytulenia!

2020-07-11 15:29 RD
Beata Kozidrak
Autor: WBF

Beata Kozidrak ma wierne i stale powiększające się grono fanów. To właśnie przed nimi postanowiła wyznać, że po zejściu ze sceny potrzebuje męskich ramion. Jak sobie radzi jako singielka? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Beata Kozidrak jest niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej. Od wielu lat występuje przed ogromną publicznością. I choć początkowo fani piosenkarki „starzeli się razem z nią”, to teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Dzięki totalnemu luzowi, otwartości i poczuciu humoru Beata Kozidrak ma coraz młodszych fanów. W dużej mierze to osoby, które w dzieciństwie słuchały piosenek zespołu Bajm.

Jeżeli chodzi o życie prywatne gwiazdy, to nie zawsze było usłane różami. W 2016 roku pojawiła się informacja, że Beata Kozidrak bierze rozwód ze swoim mężem. I to po 36 latach związku. Piosenkarka wyprowadziła się z rodzinnego Lublina i zamieszkała w Warszawie, gdzie rozpoczęła życie szczęśliwej singielki. Początkowo bardzo jej się to podobało. Później pojawił się wątek nowego partnera gwiazdy, ale ta nie chciała tego komentować. Teraz gwiazda w szczerym wyznaniu przed fanami opowiedziała o swoim życiu.

W pewien sposób jestem silną kobietą, bo wychodzę na scenę i nią rządzę. Ale czy do końca tak jest? Nie wiem. Na pewno kiedy schodzę ze sceny, to jestem bardzo delikatną kobietą, która potrzebuje męskich rąk, potrzebuje męskich ramion, potrzebuje po prostu przytulenia. Ale w życiu trzeba sobie radzić, więc radzę sobie tak, jak to widzicie

powiedziała Beata Kozidrak na Instagramie. Poniżej możecie zobaczyć całą jej „rozmowę” z fanami.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE