Basia Kurdej-Szatan wróciła na Instagram. "Wyszło słońce"

2021-11-25 23:03 es

Basia Kurdej-Szatan nie miała lekko w ostatnich dniach. Po opublikowaniu emocjonalnego wpisu, w których w ostrych słowach wyrażała się o Straży Granicznej, spadła na nią fala hejtu. Gwiazda straciła pracę i wielu fanów. teraz podniosła się i wróciła na Instagram.

Basia Kurdej-Szatan zaliczyła pierwszy tak poważny kryzys w karierze. Do tej pory "sympatyczna blondynka z reklamy Play" wzbudzała raczej sympatię niż niechęć.

Wszystko się zmieniło, gdy aktorka opublikowała emocjonalny wpis. Zamieściła nagranie z granicy polsko-białoruskiej, na którym słychać rozpaczliwy krzyk dzieci i ich rodziców. Aktorka w ostrych i wulgarnych słowach skomentowała tę sytuację, nazywając Straż Graniczną mordercami.

Za te słowa wylała się na nią fala hejtu. O jej skali Basia Kurdej-Szatan opowiedziała u Magdy Mołek. Teraz gwiazda się podnosi.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Basia Kurdej-Szatan wróciła na Instagram

W ostatnich dniach profil aktorki świecił pustkami. Basia Kurdej-Szatan najwyraźniej postanowiła przeczekać najgorsze. Wywiad u Magdy Mołek musiał dodać jej otuchy. Gospodyni programu wyraziła duże wsparcie i przypomniała gwieździe, że wciąż może liczyć na przychylność wielu osób.

Basia Kurdej-Szatan chyba w to uwierzyła.

Dziś nad Warszawą wyszło słońce… :)

Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii🤍Czytam je wszystkie po kolei.. i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro🤍

Całuję

Basia

Napisała na Instagramie po kilku dniach przerwy.

- Basiu, trzymaj się kochana mocno ♥️

- Jestesmy z Tobą ❤️🔥❤️

- Całusy Basia !!! Jesteśmy z Tobą ❤️

- Basiu, przesyłamCi duuużo dobrej energii i miłości ♥️♥️♥️

Czytamy w komentarzach.

NAJNOWSZE