Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP: Produkcja została zaskoczona!

2021-11-24 7:12

Po swojej emocjonalnej wypowiedzi dotyczącej działań Straży Granicznej Barbara Kurdej-Szatan straciła między innymi pracę w TVP. Jak komentuje to aktorka? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Barbara Kurdej-Szatan była ostatnio gościem w internetowym programie Magdy Mołek. Aktorka, która była główną bohaterką afery związanej ze Strażą Graniczną i sytuacją na polsko-białoruskiej granicy, postanowiła odnieść się do medialnych doniesień. Wyznała między innymi, że zmaga się z falą hejtu. Basia ma dostawać maile z obelgami i życzeniami śmierci. Gwiazda wyznała, że nie jest to dla niej łatwa sytuacja. 

Basia odniosła się również do zwolnienia jej z TVP. O fakcie tym poinformował na Twitterze prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski. I to z tego postu Basia dowiedziała się o tym, że zakończyła się jej wieloletnia przygoda z serialem M jak miłość. 

Produkcja sama została zaskoczona tą sytuacją, także nie miałam żadnej wcześniej rozmowy. To był dzień, kiedy rano już napisałam swoje oświadczenie (...) Skończyłam spektakl o 22.00, chciałam to opublikować i zostałam zaskoczona w internecie informacją o moim zwolnienie. Nie wiedziałam, co mam teraz zrobić. Czy publikować to swoje oświadczenie, dodać jakiś komentarz do tego zwolnienia mnie, czy nie reagować na to, czy może w ogóle nic nie wrzucać. W końcu zdecydowałam, że nie będę się odnosić kompletnie do tego zwolnienia przez pana Kurskiego

powiedziała Basia. 

Aktorka wyznała również, że w przeszłości wiele razy próbowano usunąć ją z produkcji Telewizji Polskiej. Za każdym razem pomagać mieli producenci programu, którzy chcieli Basię w roli prowadzącej.

Kurdej-Szatan jednocześnie zapewnia, że ma pracę. Pracuje bowiem w teatrze.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Młodzieżowe słowa roku 2021 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 9
Co oznacza młodzieżowe słowo foliarz?

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku w Opolu. Jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Stała się popularna dzięki udziałowi w serii reklam telewizyjnych sieci Play. Później jej kariera nabrała tempa. Przez wiele lat była gwiazdą TVP, gdzie prowadziła najważniejsze wydarzenia oraz festiwale.

Ostatnio, odnosząc się do filmiku obejrzanego w Internecie, Barbara w wulgarny sposób odniosła się do działań Straży Granicznej. Spadła na nią fala hejtu. Aktorka została wyrzucona między innymi z serialu M jak miłość, w którym grała od wielu lat.