Basia Kurdej-Szatan ze łzami w oczach: Dostaje maile z przezwiskami!

2021-11-24 6:23 RD
Barbara Kurdej-Szatan u Magdy Mołek
Autor: Youtube/W moim stylu Barbara Kurdej-Szatan u Magdy Mołek

Basia Kurdej-Szatan została zaproszona do internetowego show dziennikarki, Magdy Mołek. Aktorka przyjęła to zaproszenie i opowiedziała o kulisach afery z jej udziałem. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Afera z Barbarą Kurdej-Szatan nadal jest numerem 1 jeżeli chodzi o zainteresowanie mediów. Aktorka w wulgarny sposób odniosła się do konkretnych działań Straży Granicznej. Sprawą zajmuje się prokuratura, Basia straciła również pracę m.in. w TVP, gdzie od wielu lat grała w serialu M jak miłość. 

Ostatnio zgodziła się na rozmowę z dziennikarką, Magdą Mołek. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Na youtubowym kanale “W moim stylu” Magda rozmawiała z Basią między innymi o aferze. Aktorka postanowiła opowiedzieć o kulisach. 

Z jednej strony nauczyło mnie tego, żeby może ważyć słowa i że rzeczywiście powinnam wyrazić to innymi słowami, ale z drugiej strony wyraziłam to takimi słowami, jak po obejrzeniu tego 3-minutowego filmiku, gdzie tak traktowane są kobiety i dzieci (...) Byłam w takim stanie. Wewnętrznie byłam tak rozdarta, poruszona, czułam ogromny ból, jednocześnie wściekłość. Wracałam właśnie do domu do swoich dzieci. W takim stanie napisałam ten post 

powiedziała aktorka. Dodała również, że obecnie zmaga się z falą hejtu. 

Ludzie nie widzieli tego filmu i nie wiedzieli, do czego ja się odniosłam w tej mojej emocjonalnej reakcji, a stałam się naczelną zdrajczynią kraju, która nie szanuje munduru polskiego. To nie jest tak (...) Jestem obrzucana błotem, dostaje maile, że mam popełnić samobójstwo, z różnymi przezwiskami... Nie jest łatwo

dodała. 

Cały odcinek “W moim stylu” z udziałem Barbary Kurdej-Szatan możecie zobaczyć tu: 

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku w Opolu. Jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Stała się popularna dzięki udziałowi w serii reklam telewizyjnych sieci Play. Później jej kariera nabrała tempa. Przez wiele lat była gwiazdą TVP, gdzie prowadziła najważniejsze wydarzenia oraz festiwale.

Ostatnio, odnosząc się do filmiku obejrzanego w Internecie, Barbara w wulgarny sposób odniosła się do działań Straży Granicznej. Spadła na nią fala hejtu. Aktorka została wyrzucona między innymi z serialu M jak miłość, w którym grała od wielu lat.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE