Gwiazdy stają w obronie Barbary Kurdej-Szatan. „Nie daj się!!!”

2021-11-11 12:15 AM
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Emocjonalny wpis na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan nie tylko naraził ją na hejt, ale także na konsekwencje zawodowe i prawne. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie, a współprace gwiazdy zaczynają się sypać...

Sytuacja na naszej wschodniej granicy dotyka wszystkich. Wiele osób porusza temat w social mediach. Najwięcej uwagi zwracają emocjonalne posty gwiazd, które mając kilkaset tysięcy obserwatorów więc łatwo o to, by kogoś poruszyć swoimi słowami.

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie odniosła się do sytuacji na granicy i nazwała Straż Graniczną mordercami. Wpis został szybko usunięty, ale jak wiadomo, w sieci nic nie ginie. Oburzeni internauci stwierdzili, że aktorka przesadziła.

Tego zdania jest też Jacek Kurski, który w trybie natychmiastowym wyrzucił ją z jednego z popularnych seriali. Mało tego, do prokuratury trafił też pozew przeciwko Basi.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Gwiazdy bronią Barbary Kurdej-Szatan

Nie wszyscy jednak zgadzają się z bezwzględnymi konsekwencjami względem aktorki. W jej obronie zaczynają stawać gwiazdy.

Na Instagramie pojawił się wpis Mai Hyży, która co prawda wprost nie odniosła się do koleżanki z show-biznesu, jednak po jej wypowiedzi łatwo domyślić się, o co chodzi.

Kochani Obserwuje z wielkim niepokojem to co dzieje się na naszych wschodnich granicach. Oglądając relacje, reportaże , czytając informacje, łzy same cisną się do oczu. Wielkie wyrazy szacunku dla Naszej Strazy Granicznej, dla Żołnierzy, dla ich rodzin.

Staram Się zrozumieć niektóre osoby, które po zapoznaniu się z doniesieniami, dają upust swoim emocjom, też jestem Matka i dla trojga moich dzieci, jestem Lwica, która wskoczyłaby w każdy ogień, aby ich chronić, ale myślę, że w obecnej sytuacji uratuje Nas spokój, wiara i zaufanie. W tak ciężkim czasie najważniejsze jest braterstwo i proszę bądźmy dla siebie braćmi również dziś. Bądźmy wyrozumiali dla emocji innych, bo sytuacja jest bardzo ciężka i każdy przeżywa ją inaczej.

Wspieram bardzo mocno Naszych obrońców i wielki szacunek dla nich za to co robią dla Nas, dla Naszego kraju, Ich rodzinom życzę spokoju i dla mnie są tak samo bohaterami. Bądźmy dla siebie łagodniejsi proszę Was❤ 

Również Maria Sadowska odniosła się do wypowiedzi aktorki. W social mediach grzmiała:

Chciałam też powiedzieć, że murem staję za Basią Kurdej-Szatan, która nie wytrzymała i powiedziała, co myśli, a teraz wylewa się na nią fala hejtu i krytyki. Czy naprawdę tolerujemy to, że dzieci płaczą z zimna w naszych lasach, ale nie tolerujemy, że ktoś zaprotestował w gniewie i powiedział kilka słów za dużo... Tzw. celebrytki, a szczególnie kobiety, mają być miłe i ładne, i siedzieć cicho. Basia jestem z Tobą, nie daj się!!!

W obronie Kurdej-Szatan wcześniej stanęła także Gosia Andrzejewicz, która nie tylko stwierdziła, że aktorka została źle zrozumiana, ale także, że jest obecnie w fatalnym stanie.

Zobacz też: Beyonce i Jay-Z - królewska para show-biznesu?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE