Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia z siostrą. "Jak lustrzane odbicie!"

2021-07-15 6:43 mm
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie zdjęcia ze swoją siostrą Katarzyną Kurdej. Pod fotkami posypały się komentarze fanów aktorki. Czy Basia Kurdej-Szatan i jej siostra są do siebie podobne? Zobaczcie sami!

Siostra Barbary Kurdej-Szatan jest od niej starsza. Dziewczyny dzieli 5 lat różnicy wieku. To niewiele, ale tak naprawdę Basia i Kasia Kurdej nie są do siebie za bardzo podobne. Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej znanych blondynek polskiego show-biznesu, a tymczasem jej starsza siostra jest ruda. Łączy je natomiast wspólna pasja i zawód - obie siostry są aktorkami. 

Katarzyna Kurdej-Mania kocha też śpiew. Siostra Barbary Kurdej-Szatan ukończyła Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni. Ma na koncie m.in. występy na znanych polskich festiwalach w Opolu i Sopocie u boku samego Ryszarda Rynkowskiego!

W środę 14 lipca na Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie post z dwiema nowymi fotkami ze swoją siostrą. Basia i Kasia pozują do zdjęcia w bikini i kieliszkami w dłoni.

Fotki są czarno-białe, a to nieco ukrywa różnice w wyglądzie obu dziewczyn. Jak zauważyli niektórzy fani, na pierwszy rzut oka siostra Barbary Kurdej-Szatan wygląda jak jej lustrzane odbicie.

Zobaczcie sami:

A tak wygląda Katarzyna Kurdej-Mania solo. Jak widać, nie jest wcale zbyt mocno podobna do swojej młodszej siostry.

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!

A już niedługo Barbara Kurdej-Szatan kolejny raz zademonstruje fanom umiejętności aktorskie - tym razem na planie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka jest pierwszą gwiazdą nowej edycji show ogłoszoną przez Polsat. Premiera programu już we wrześniu.

NAJNOWSZE