Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej, seksownej bieliźnie! Tak się dotąd nie pokazywała

2021-05-30 11:33 kp
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Polskie gwiazdy już od dawna wiedzą, jak przyciągać fanów na swoje profile w mediach społecznościowych, a w zamieszczeniu gorących zdjęć często nie ustępują swoim koleżankom zza oceanu. Tym razem nieco podgrzać atmosferę postanowiła Barbara Kurdej-Szatan, która znacznie częściej niż sexy zdjęciami dzieli się na Instagramie ujęciami z rodzinnego życia. Teraz jednak pokazała się w bieliźnie!

Wiosną tego roku Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Aktorka, choć kocha życie rodzinne, z przyjemnością znów stanęła przed kamerą czy na deskach teatru, gdzie po długiej przerwie znów może spotkać się ze swoimi fanami. Jednocześnie Basia wciąż nie zaniedbuje swojego profilu na Instagramie i chętnie pokazuje internautom, co dzieje się w jej życiu.

Rzadko jednak Barbara Kurdej-Szatan dzieli się z fanami TAKIMI ujęciami, jak w najnowszym poście! Aktorka wrzuciła na profil swoje zdjęcia w seksownej, czerwonej bieliźnie, które wywołały wśród jej wielbicieli spore zamieszanie.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Barbara Kurdej-Szatan w bieliźnie

Na nowych zdjęciach Barbara Kurdej-Szatan wbiła się w seksowne body w czerwonym kolorze i zadziornie zapozowała do obiektywu. Fotki podpisała krótko, dodając ikonkę serduszka. Zobaczcie, jak wygląda!

Co nie powinno dziwić, fani są pod wrażeniem urody i kondycji młodej mamy.

No no w takiej kreacji to PANI dawno nie widziałam 😍😍😍👏👏👏

Super wyglądasz jak milion dolarów 😍

BASIU mega seksownie wyglądasz 🔥❤️

Oj Basia Basia Basia niegrzeczna dziewczynka haha ❤️🔥😍

- czytamy.

Nie zabrakło jednak i bardziej krytycznych uwag. Jedna z wielbicielek aktorki napisała:

Tak pokazywać sie można TYLKO mężowi...Basiu,nie myślałam że taka jesteś...

Oj tam!

NAJNOWSZE