Ariana Grande usuwa komentarze fanów z Polski? Chodzi o odwołany koncert…

2019-08-15 17:00 DR
Ariana Grande
Autor: AP/EAST NEWS

Polscy fani Ariany Grande nie mają szczęścia. Światowa gwiazda już po raz drugi odwołała koncert w naszym kraju. Załamani fani momentalnie zaczęli zasypywać jej profile w sieci pytaniami o powód takiej decyzji. Nie brakowało również oznak żalu. Po pewnym czasie komentarze te zniknęły. Fani pytając więc „czy Ariana usuwa komentarze fanów z Polski?”. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Ariana Grande jest obecnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek. Na całym świecie uwielbiają ją miliony. Mało kto pamięta, ale swoją karierę Ariana rozpoczynała w produkcjach Disneya. Jednak od tego czasu dużo się zmieniło. Grande zaczęła być idolką nastolatek (i nie tylko), a to oznacza spotkania z fanami i ciągłe wyjazdy w trasy koncertowe. W ramach tej najnowszej Ariana miała pojawić się między innymi w Polsce. Fani byli tym bardziej zadowoleni, że swój pierwszy koncert w naszym kraju Ariana odwołała. Powodem były tragiczne wydarzenia w Manchesterze. Po koncercie Ariany Grande w maju 2017 roku przed halą koncertową doszło do eksplozji. Okazało się, że był to zamach samobójczy. Zginął sprawca i 22 przypadkowe osoby. Ariana bardzo to przeżyła. Wtedy fani byli wyrozumiali i nie mieli pretensji, że gwiazda odwołała koncert w naszym kraju. Teraz jest jednak troszkę inaczej…

Grande miała wystąpić w Krakowie 9 września. Na to wydarzenie wiele osób czekało od miesięcy. Jednak organizator za pomocą mediów społecznościowych poinformował o ODWOŁANIU koncertu w Polsce.

Live Nation informuje, iż z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga).Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany.

czytamy w oświadczeniu. Fanów najbardziej zdenerwowało to, że tylko koncert w Polsce został odwołany, a cała reszta przełożona. Ariana tłumaczyła, że koncerty musi przełożyć lub odwołać ze względów osobistych.

Staraliśmy się przełożyć wszystkie koncerty, lecz, niestety, dostępność hali nie zgadzała się z naszym harmonogramem. (...) Liczę na Waszą wyrozumiałość i wysłuchanie mnie... Kocham Was... Próbowałam przenieść to wiele razy, zajmowano się tym całymi tygodniami. Przysięgam Wam, że czuje się okropnie. Proszę, zrozumcie to.

tłumaczyła gwiazda w mediach społecznościowych. Jednak te słowa nie uspokoiły fanów, którzy czekali na spotkanie z artystką. Zaczęli więc pisać komentarze w mediach społecznościowych, że czują się zawiedzeni, a gwiazda nie ma do nich szacunku. Po jakimś czasie te komentarze… zniknęły! Wszystko wskazuje więc na to, że gwiazda (a raczej jej pracownicy) usuwa negatywne komentarze.

Zdaniem Arianators gwiazda usuwa komentarze, by fani z innych stron świata nie widzieli jak piosenkarka traktuje fanów z Polski. Zgadzacie się z tym zarzutem?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE