Sylwia Grzeszczak pokazała brzuch w Sopocie! Jest w ciąży? Jej kreacje były niesamowite!

2019-08-15 15:25
Sylwia Grzeszczak na festiwalu Top of the Top 2019
Autor: Piotr Matusewicz/East News

Sylwia Grzeszczak dała niesamowity występ na festiwalu Top of the Top w Sopocie! Gwiazda pokazała się w kilku stylizacjach, z których jedna była mocno opięta na brzuchu, a druga - zupełnie ten brzuch odsłaniała! I co, widać ciążowe krągłości? Zobaczcie zdjęcia Sylwii Grzeszczak z festiwalu w Sopocie!

Niedawno polskie media obiegła plotka, jakoby Sylwia Grzeszczak była w drugiej ciąży. Piosenkarka miała rzekomo niedługo wcześniej dowiedzieć się o swoim stanie. Sama gwiazda pracowała akurat nad teledyskiem do nowej piosenki i z tej okazji pojawiła się jako gość w Dzień Dobry Wakacje. W rozmowie z prowadzącymi powiedziała jedynie, że nie zamierza odnosić się do plotek na temat swojego życia osobistego. To oczywiście tylko dolało oliwy do ognia i fani wypatrywali ciążowego brzuszka na nowych zdjęciach artystki.

Czy Sylwia Grzeszczak jest w ciąży?

Odpowiedź na to pytanie przyniósł występ Sylwii Grzeszczak na festiwalu Top of the Top w Sopocie. Podczas swojej wizyty w Operze Leśnej artystka zaprezentowała się w dwóch kreacjach, z których jedna była mega falbaniasta i nie pokazywała nic, ale za to sama Sylwia wznosiła się w niej nad scenę na specjalnej uprzęży. Druga zać była bardzo obcisłym różowym kombinezonem.

Najwięcej zdradzają jednak zdjęcia Sylwii Grzeszczak z jednej z ostatnich prób przed występem. Artystka miała wówczas na sobie jeansy, króciutki top i obszerną marynarkę. No i wszystko stało się jasne!

Sylwia ma całkowicie płaski brzuch! Oczywiście jest jakaś mikro szansa, że po prostu jeszcze nic nie widać, ale po takim czasie rzekomej ciąży chyba żaden brzuch nie wygląda aż tak płasko! A poza tym nie chce nam się wierzyć, by spodziewając się dziecka piosenkarka zdecydowała się na tak niebezpieczne ewolucje, jak latanie nad sceną!

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE