Miley Cyrus i Kaitlynn Carter wróciły razem do Los Angeles! Randkują na poważnie?

2019-08-15 20:01
Miley Cyrus i Kaitlynn Carter
Autor: NO CREDIT/Jbm Photos/East News

Miley Cyrus nie miała czasu na opłakiwanie zakończonego związku z Liamem Hemsworthem. Jeszcze tego dnia, gdy rzecznik pary ogłosił ich rozstanie, ona bawiła się we Włoszech z byłą dziewczyną Brody'ego Jennera, Kaitlyn Carter. Dziewczyny wróciły już do Los Angeles i wszystko wskazuje na to, że ich włoska przygoda to nie tylko przelotny romans...

Kilka dni od rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha na jaw wychodzą kolejne zaskakujące szczegóły dotyczące ostatnich tygodni ich relacji. Z jednej strony bowiem dowiadujemy się, że para nie planuje rozwodu i zostawia sobie otwartą furtkę do powrotu, a z drugiej media informują, że małżonkowie rozstali się w koszmarnej atmosferze wzajemnych oskarżeń.

>> Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się przez jego NADUŻYWANIE NARKOTYKÓW i jej ZDRADY?

Pewne jest, że ewentualnego powrotu Miley i Liama do siebie nie powinniśmy spodziewać się zbyt szybko. Piosenkarka jest teraz zajęta swoją zażyłą znajomością z Kaitlynn Carter, którą przeniosła właśnie z Włoch do Los Angeles. Czy to coś poważnego?

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter są parą?

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter wróciły już ze swoich wakacji we Włoszech, podczas których nie szczędziły sobie czułości. Miley od lat nie ukrywa, że jest biseksualna. Fanów nie zaskoczył więc sam romans, a raczej jego moment - piosenkarka i celebrytka namiętnie całowały się w dzień, w którym rzecznik Miley ogłosił jej rozstanie z Liamem Hemsworthem.

I podczas gdy wiele osób uważało ich relację jedynie za przelotną, po powrocie do Los Angeles panie dalej się spotykają. Dziewczyny regularnie randkują, jednak jak donoszą jednak media, Miley Cyrus unika jakichkolwiek deklaracji jedynie "spędza miło czas".

Myślicie, że coś z tego będzie?

NAJNOWSZE