Ariana Grande śpiewa o Pete Davidsonie i Mac Millerze w nowej piosence Thank U, Next! POSŁUCHAJ!

2018-11-04 10:09
Mac Miller Ariana Grande Pete Davidson
Autor: hotplota.pl Mac Miller Ariana Grande Pete Davidson

Ariana Grande niespodziewanie wydała nową piosenkę, którą w całości poświęciła... swoim byłym! Czego dowiedzą się z niej o sobie Pete Davidson i Mac Miller? Posłuchajcie Thank U, Next Ariany Grande!

Mimo młodego wielku Ariana Grande przesza w swoim życiu uczuciowym bardzo wiele. Wystarczy wspomnieć ostatnie miesiące - gwiazda zerwała z uzależnionym Mac Millerem i szybko zaręczyła się z aktorem Pete Davidsonem. Gdy Mac Miller tragicznie zmarł na początku września, wokalistka zdała sobie z czegoś sprawę. Jej związek z Davidsonem kilka tygodni później był już przeszłością.

Jak często bywa w przypadku muzyków, tak trudne doświadczenia przelewają oni na papier. Ariana Grande zaskoczyła wszystkich nową piosenka Thank U, Next, w której rozlicza się ze swoją uczuciową przeszłością.

O czym śpiewa Ariana Grande w Thank U, Next?

Nie ma wątpliwości, że Thank U, Next Ariany Grande to "odpowiedź" na piosenkę Pete Davidson z jej płyty Sweetener. Wokalistka zamieściła na krążku piosenkę-miłosne wyznanie dla aktora. Teraz już jest ono oczywiście nieaktualne. Warto przypomnieć, że pomysł nazwania utworu imieniem i nazwiskiem jej ówczesnego narzeczonego był szeroko krytykowany przez jej fanów.

>> Ariana Grande i Pete Davidson zawarli po rozstaniu UMOWĘ. Pete ją złamał

W Thank U, Next Ariana Grande chyba po raz pierwszy w swojej karierze śpiewa wprost o swoim życiu. Wokalistka wymienia z imion swoich byłych partnerów i krótko podsumowuje swoje związki. Co więc śpiewa o Pete Davidsonie i Mac Millerze?

Myślałam, że skończę z Seanem/ ale nie pasowaliśmy do siebie/ Napisałam kilka piosenek o Rickym/ Teraz ich słucham i się śmieję/ Prawie nawet wyszłam za mąż/ I jestem wdzięczna za Pete/ Chciałabym móc powiedzieć "Dziękuję" Malcolmowi/ Bo był aniołem

- śpiewa w Thank U, Next Ariana Grande.

Dalej wokalistka śpiewa, że od każdego ze swoich byłych nauczyła się czegoś ważnego - miłości, cierpliwości i bólu. Na końcu trzeba jednak powiedzieć tytułowe "Dziękuję, następny".

Posłuchajcie nowej piosenki Ariany Grande!

NAJNOWSZE