Ariana Grande pozwała markę Forever 21 na 10 mln dolarów za zatrudnienie jej sobowtórki!

2019-09-04 13:42 nk
Ariana Grande
Autor: AUG/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande twierdzi, że firma Forever 21 kradnie jej wizerunek na potrzeby kampanii reklamowej z udziałem innej modelki! Gwiazda ocenia swoje straty w związku z tym na 10 milionów dolarów! Co ciekawe - wcześniej przedstawiciele marki proponowali jej kontrakt. Ari nie przyjęła propozycji, bo chciała więcej pieniędzy!

Ariana Grande to dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci światowego show biznesu. Jej fenomenalny głos, ogromna popularność, wyjątkowa uroda i niepowtarzalny, charakterystyczny styl sprawiają, że firmy biją się o możliwość nawiązania współpracy z nią. BO kiedy Ari zareklamuje cokolwiek swoją twarzą, wiadomo, że sprzedaż podskoczy wielokrotnie!

Ariana Grande warta 10 milionów dolarów?

Ariana Grande właśnie pozwała markę odzieżową Forever 21 twierdząc, że firma ukradła jej wizerunek na potrzeby swojej kampanii reklamowej. Piosenkarka uważa, że firma celowo zatrudniła łudząco do niej podobną modelkę i gadżety kojarzące się z nią samą, by zasugerować fanom, że to ona sama promuje ubrania. Na przykład pod zdjęciami sobowtórki Ari na Instagramie Forever 21, ubranej w dodatki z teledysku do piosenki 7 Rings, pojawiły się fragmenty tekstu tego numeru!

Co ciekawe, przedstawiciele Forever 21 kontaktowali się z ludźmi Ariany Grande, by zaproponować piosenkarce kontrakt reklamowy. Artystka miała promować ciuchy firmy w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda nie przyjęła oferty, bo ta opiewała na zbyt niską kwotę. Wartość rynkowa Ari opiewa ponoć na co najmniej sześciocyfrowe kwoty w dolarach amerykańskich. Te sumy okazały się dla marki odzieżowej zbyt wysokie, więc ludzi do promocji wymyślili najwyraźniej, jak pominąć Grande, a i tak się na niej wypromować.

Swoje straty finansowe z powodu kradzieży wizerunku Ariana Grande wyceniła na 10 milionów dolarów i właśnie na taką sumę pozwała Forever 21. Przedstawiciele firmy zapewniają, że są wielkimi fanami artystki nie zamierzali złamać prawa. Mają nadzieję doprowadzić do ugody. Już można jednak zakładać, że ta będzie ich sporo kosztowała, bo Ari zatrudniła jednego z najlepszych prawników od takich spraw, Daniela Petrocelli 'ego!

NAJNOWSZE