Tak śpiewa Anya Taylor-Joy. Czy jest coś, czego ta kobieta nie umie?!

2021-10-20 20:20 es

Anya Taylor-Joy zyskała międzynarodową sławę dzięki roli w obsypanym nagrodami serialu Gambit królowej. Później aktorka zaliczyła chyba wszystkie możliwe okładki, udowadniając, że jako modelka radzi sobie równie dobrze. Teraz czas sprawdzić się na nowym terenie. Jak Anya Taylor-Joy śpiewa?

Anya Taylor-Joy zachwyciła cały świat rolą w serialu Gambit królowej. Jej popis aktorski sprawił, że tytuł stał się jedną z najpopularniejszych wypuszczonych przez Netflixa produkcji. Serial zebrał nie tylko pozytywne recenzje, ale mnóstwo nagród oraz jeszcze więcej nominacji.

Jeśli chodzi o samą aktorkę... Anya Taylor-Joy trafiła na szczyt popularności. Zaliczyła mnóstwo okładek i sesji zdjęciowych, na których również zachwycała. To nie tylko dobra aktorka, ale również świetna modelka.

A jak sobie poradzi ze śpiewaniem? W najnowszej produkcji Anya Taylor-Joy ujawnia kolejne talenty.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Śpiewająca Anya Taylor-Joy w nowym filmie

Fani Gambitu królowej z pewnością czekają na nowy film, w którym zagra Anya Taylor-Joy. Last Night in Soho to horror scenarzysty i reżysera Edgara Wrighta. Do kin ma trafić 29 października.

Już teraz fani mogą obejrzeć zwiastun. Anya Taylor-Joy wciela się tam w rolę Sandy. Przy okazji chwali się kolejnym talentem! Aktorka prezentuje swoje imponujące umiejętności wokalne w nastrojowej wersji klasyka Petuli Clark Downtown z 1964 roku.

Czy jest coś, czego ta kobieta nie potrafi?! Posłuchajcie sami!

NAJNOWSZE