Anya Taylor-Joy to mega gwiazda. Paparazzi pobili się o jej zdjęcia!

2021-04-16 14:46 kp
Anya Taylor-Joy
Autor: Rex Features/East News

Po głównej roli w serialu Gambit królowej cały świat usłyszał o pięknej Anyi Taylor-Joy. Niezwykła uroda aktorki przyciąga do niej nie tylko filmowców i fanów, ale i najbardziej luksusowe marki, które widzą ją w roli ambasadorki ich produktów. Popularność Anyi doceniają też... paparazzi. Ostatnio fotografowie pobili się, gdy mieli okazję zrobić jej zdjęcia na ulicach Nowego Jorku...

Anya Taylor-Joy to nowe gorące nazwisko w światowym showbiznesie. Aktorka zrobiła zawrotną karierę swoją rolą Beth Harmon w serialu Gambit królowej, gdzie na ekranie towarzyszył jej nasz rodzimy gwiazdor, Marcin Dorociński. Anya przyciągała widzów swoją charyzmą, talentem aktorskim, ale i ponadprzeciętną urodą - bez wątpienia należy do grona najpiękniejszych kobiet w kinie.

Fani seriali mogli oglądać ją nie tylko w Gambicie królowej. Już bez rudej peruki aktorka występuje również w innym hicie Netflixa, serialu Peaky Blinders. W jej stronę sypią się także propozycje kampanii reklamowych od najbardziej luksusowych marek. Do nieprzyjemnego incydentu doszło ostatnio na planie reklamy Tiffany z aktorką, którą kręcono w Nowym Jorku.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Anya Taylor-Joy obiektem pożądania paparazzich

Okazuje się, że Anya Taylor-Joy to też bardzo gorący obiekt dla paparazzich. Jak donosi The Blast, fotoreporterzy, którzy wypatrzyli pracującą na planie reklamy Tiffany aktorkę, pobili się o najlepsze miejsce do robienia jej zdjęć! Jak czytamy, sytuacja między paparazzimi zrobiła się tak napięta, że w sprawę musieli się zaangażować stacjonujący w pobliżu policjanci, którzy rozdzielili awanturujących się panów. Sama Anya Taylor-Joy wszystkiemu przyglądała się z daleka i nie pozwoliła, by wytrąciło ją to w pracy z równowagi.

Spodziewaliście się, że Anya Taylor-Joy jest tak gorącym kąskiem dla paparazzich?

NAJNOWSZE