Antoni Królikowski

i

Autor: WBF

Antoni Królikowski opowiedział o swoim pierwszym razie. Zrobił TO bardzo wcześnie!

2021-07-12 9:56

Antoni Królikowski pojawia się ostatnio w mediach plotkarskich głównie za sprawą swojego odnowionego związku z Joanną Opozdą. Para dała sobie jeszcze jedną szansę po ubiegłorocznym rozstaniu, a według plotek - planuje nawet ślub. Tymczasem w ostatnim wywiadzie Antoni Królikowski postanowił opowiedzieć... o swoim pierwszym razie. Kiedy to się wydarzyło?

Antoni Królikowski poszedł w ślady swoich znanych rodziców i dziś jest popularnym aktorem. Gwiazdor ma za sobą role w komediach romantycznych, serialach czy produkcjach Patryka Vegi. Sporo mówi się też o jego życiu prywatnym - a to za sprawą najpierw głośnego związku z Julią Wieniawą, a następnie z Joanną Opozdą.

Joanna Opozda była dziewczyną Antoniego Królikowskiego do grudnia ubiegłego roku, kiedy to para potwierdziła rozstanie. Ku radości fanów, ostatnio celebrytów znów można zobaczyć razem, a wspólne zdjęcia z profilu aktora nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę.

>> Antoni Królikowski i Joanna Opozda pozują razem! Co ze ślubem?

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Antoni Królikowski o pierwszym razie

Tymczasem ostatnio w rozmowie z Magdą Mołek Antoni Królikowski przyznał, że był w jego życiu czas, gdy zakochiwał się na każdym kroku! Dziś odróżnia jednak te krótkie zauroczenia od poważnego uczucia.

Miałem taki moment, że zakochiwałem się parę razy dziennie. Był taki czas, że gdzie się nie poszło, to można się było zakochiwać na każdym kroku, bo ludzie są wspaniali, kobiety są takie piękne i można z nimi robić wiele cudownych rzeczy

- powiedział w podcaście dziennikarki.

Aktor wyznał też, że bardzo wcześnie przeżył swój pierwszy raz.

Lata temu przeżyłem swój pierwszy zawód miłosny. Jestem pokoleniem, które przeżyło gimnazjum. Miałem 14 lat. Bardzo szybko dojrzewałem do pewnych tematów i robiłem rzeczy, których robić nie powinienem. Zaczęły się pojawiać kobiety, pierwsze imprezy, pierwsze zbliżenia z kobietami. Myślę, że u mnie za wcześnie się to wszystko zaczęło. Mój pierwszy raz miałem, jak miałem lat 14. Współcześnie, jak patrzę na swojego brata, mój mały Ksawery ma 13 lat i za rok co… No jak? To jest dla mnie nierealne. W tamtym czasie gruchotanie serca się pojawiało, a potem było sklejane na różne sposoby. Przeżyłem to.

- opowiedział.