Antoni Królikowski

i

Autor: wbf

Antoni Królikowski i Joanna Opozda pozują razem! Co ze ślubem?

2021-07-08 9:36

Od wielu dni polskie media plotkują na temat relacji Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Po tym, jak para ostatnio do siebie wróciła, tabloidy wyjątkowo często używają w ich kontekście słowa "ślub", spekulując o planach zakochanych. Czy rzeczywiście celebryci planują małżeństwo? Jedno jest pewne - właśnie potwierdzili, że znów są razem.

Po rozstaniu z grudnia ubiegłego roku Antoni Królikowski i Joanna Opozda dali sobie jeszcze jedną szansę. Choć media rozpisywały się o ich odnowionym związku już od wielu dni, oni sami woleli początkowo milczeć. Teraz aktor dodał na Instagram zdjęcie z ukochaną, które nie pozostawia wątpliwości w kwestii charakteru ich relacji.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda byli parą w ubiegłym roku. Uczucie celebrytów rozkwitło ze znacznie dłuższej znajomości - od dawna byli bowiem znajomymi. Oboje chętnie mówili o swoim związku i chwalili się w sieci wspólnymi zdjęciami. Tym większym zaskoczeniem był fakt, że pod koniec roku zerwali.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Antoni Królikowski i Joanna Opozda razem

Teraz Antoni Królikowski potwierdził, że znów jest w związku z Joanną Opozdą. Aktor dodał drugie w ciągu dwóch tygodni zdjęcie z celebrytką - tym razem ze wspólnych wakacji - które opatrzył po prostu emotką serduszka.

Jak myślicie, faktycznie myślą o ślubie?