Manuela Michalak

i

Autor: WBF Manuela Michalak

Manuela z Big Brothera MOGŁA ZGINĄĆ! Po latach o tym opowiedziała!

2021-07-11 21:00

Manuela Michalak po udziale w programie Big Brother stała się prawdziwą gwiazdą. Dopiero po kilkunastu latach opowiedziała o tym jak niemalże otarła się o śmierć. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Manuela Michalak swego czasu była mega popularna w Polsce. Zawdzięczała to programowi Big Brother, który kilkanaście lat temu był ogromnym hitem w Polsce. 

Niedawno Manuela była gościem w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o sytuacji, która dała jej do myślenia. Chodzi o zamach na budynki World Trade Center w Nowym Jorku. Okazuje się, że gwiazda programu Big Brother miała tam być. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem - do wyjazdu bowiem nie doszło. 

To było we wrześniu 2001 r. Przed wyjazdem miałam problem z paszportem i formalnościami z tym związanymi, więc ostatecznie nie doszło do wyjazdu i nie poleciałam do Stanów. 11 września, czyli w dniu, kiedy były zaplanowane zdjęcia, tak jak zwykle włączyłam telewizor. Na wszystkich kanałach transmitowano atak na World Trade Center i pokazywano, jak runęły dwie wieże. Nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę. Przecież dokładnie wtedy, kiedy wydarzyła się ta tragedia, ja miałam być na dachu jednego z budynków

powiedziała Manuela. 

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

QUIZ. Czy Monika Richardson ma przed Tobą tajemnice?! Sprawdź, co wiesz o prezenterce TVP

Pytanie 1 z 10
Kto jest bratem ciotecznym Moniki Richardson?