Joanna Opozda, Antek Królikowski

i

Autor: AKPA Joanna Opozda i Antek Królikowski ponownie spotkają się w sądzie

Gwiazdy

Antek Królikowski i Joanna Opozda ponownie spotkają się w sądzie. Podano szczegóły

2023-10-21 17:12

Antek Królikowski i Joanna Opozda mają za sobą ciężkie chwile i liczne konflikty związane z rozstaniem, na które zdecydowali się w 2022 roku. Nadal pozostają w małżeństwie, ponieważ cały czas nie mogą się dogadać w sprawie rozwodu. Teraz czeka ich kolejne spotkanie w sądzie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub w 2021 roku, a niedługo później ogłosili, że spodziewają się dziecka. Fani bardzo im kibicowali w drodze do szczęścia. Jednak, ku zaskoczeniu wszystkich, nagle, w 2022 roku gruchnęła wiadomość o ich rozstaniu i romansie Antka z tajemniczą sąsiadką - prawniczką Izabelą. Do tego doszły problemy związane z niepłaceniem alimentów, co jest głównym tematem sporu w ich sprawie rozwodowej. Okazuje się jednak, że nastąpił przełom, a rozwód może zostać sfinalizowany podczas rozprawy w 2024 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "To nie jest bajka dla dzieci". W sieci zawrzało po nagraniu Opozdy

Joanna Opozda spędziła upojną noc z młodszym chłopakiem

Joanna Opozda muszą dojść do porozumienia. Rozprawa odbędzie się na początku przyszłego roku

Joanna Opozda i Antek Królikowski mają problem z dojściem do porozumienia. Jak podaje "Fakt", sąd miał wysłać parę na mediacje, jednak trzy sesje nie przyniosły żadnego rezultatu. Skłóceni małżonkowie będą musieli wreszcie ustalić wszelkie szczegóły na temat opieki nad Vincentem i dogadać się w sprawach finansowych. Wszystko w trosce o dobro dziecka. Jeżeli będą mieli wszystko dokładnie ustalone, bardzo możliwe, że do rozwodu dojdzie już na pierwszej rozprawie, która zaplanowana jest na loty 2024 roku.