Tak Robert Lewandowski bawi się z córkami. Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie

2021-06-23 16:02 es
Anna Lewandowska Robert Lewandowski
Autor: WBF

Dziś Robert Lewandowski ma przed sobą ciężkie zadanie. O 18 zaczyna się mecz Polska-Szwecja. Kibice liczą, że kapitan reprezentacji doprowadzi biało-czerwonych do zwycięstwa. Dla większości ludzi Robert Lewandowski jest znanym piłkarzem. Jednak dla dwóch dziewczynek to po prostu tatuś. Z okazji Dnia Ojca Anna Lewandowska udostępniła wzruszające stories.

W ostatnim czasie Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mają wiele okazji do świętowania. Kilka dni temu para celebrowała 8. rocznicę ślubu. Jednak z powodu dzielących ich kilometrów, musieli się ograniczyć do uroczych wpisów w social mediach. Jednak Anna Lewandowska otrzymała imponującą niespodziankę. Robert Lewandowski posłał jej gigantyczny bukiet czerwonych róż!

Kibice mają nadzieję, że dziś będzie jeszcze jedna okazja do świętowania. O 18 zaczyna się kolejny mecz polaków w ramach Euro 2020. Tym razem gramy przeciwko Szwecji. Choć przeciwnik jest groźny, wciąż mamy szanse na wyjście z grupy.

Jednak, nawet gdy mecz Polska- Szwecja skończy się dla nas porażką, Robert Lewandowski będzie miał jeszcze jedną, być może najważniejszą, okazję do świętowania. Dziś jest Dzień Ojca!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Robert Lewandowski na uroczym nagraniu z córkami

23 czerwca świętujemy w Polsce Dzień Ojca. Z tej okazji Anna Lewandowska opublikowała urocze stories. Na pierwszym z nich widzimy zdjęcie Klary i Laury. Dziewczynki siedzą na trawie naprzeciwko siebie i trzymają się za ręce.

Dla świata jesteś piłkarzem, dla nas jesteś światem. Kochamy cię tatusiu, szczęśliwego Dnia Ojca

Czytamy pod zdjęciem.

Jakby to nie było wystarczająco urocze, Anna Lewandowska opublikowała jeszcze wideo, na którym Robert Lewandowski bawi się z córkami. Klara i Laura siedzą na nim, udając pociąg. Lewy wydaje z siebie charakterystyczne dźwięki, ku wielkiej radości młodszej z sióstr.

Rodzinka jak z obrazka!

EURO 2020 - Ostatni krok Polaków, rozstrzygnięcia w grupie śmierci
NAJNOWSZE