Anna Wendzikowska wróciła na łono Instagrama

i

Autor: AKPA Anna Wendzikowska wróciła na łono Instagrama

Anna Wendzikowska szybko wróciła z medialnego wygnania. Wrzuciła fotki z kolejnej podróży

2022-06-21 14:02

Anna Wendzikowska ogłosiła ostatnio, że znika z social mediów, by "zatroszczyć się o siebie". Jak widać przerwa nie potrwała jednak długo, bo słynna dziennikarka filmowa powróciła na łono Instagrama po zaledwie 10 dniach. Pochwaliła się przy tym zdjęciami z kolejnej podróży. Gdzie tym razem się udała?

Anna Wendzikowska to polska celebrytka, która wywołała ostatnio prawdziwy skandal. Jej wypowiedź dotycząca męskiego wzrostu w Dzień Dobry TVN spotkała się z miażdżącą krytyką, a dziennikarka stała się ofiarą przeraźliwego hejtu. W związku z zaistniałą sytuacją, naczelna polska Instagramerka postanowiła zrobić sobie przerwę, bo jak sama przyznała - "coś w niej pękło". Widocznie jednak szybko doszła do siebie, bowiem fala nowych postów pojawiła się na jej profilu po zaledwie 10 dniach. 

Anna Wendzikowska wróciła na łono Instagrama

Jeśli martwiliście się o Anię Wendzikowską, to już nie musicie. Po tym, jak 8 czerwca 2022 roku dziennikarka filmowa ogłosiła social mediowy detoks, słuch po niej zaginął. Szybko jednak wróciła, bowiem już 18 czerwca na jej Instagramie pojawił się nowy wpis. A po nim kolejny i kolejny. Celebrytka pochwaliła się swoim fanom fotkami z podróży po Jordanii, na którą wybrała się wraz z rodziną. Na zdjęciach widzimy między innymi Annę Wendzikowską pozującą na tle ruin starożytnego miasta Petra i jej córeczkę ujeżdżającą wielbłąda. Gratulujemy szybkiego powrotu do "normalności"!

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!