Ania Wendzikowska zjechała pół świata! Włochy, Malediwy, Oman... [GALERIA]

2022-01-15 9:56 es

Ania Wendzikowska uwielbia podróżować. Najczęściej robi to z dwójką dzieci. Malediwy, Laponia, Oman, Grecja... to tylko niektóre z kierunków, jakie odwiedziła. Będąc w nowym miejscu, zawsze pamięta o zrelacjonowaniu jej w social mediach. W końcu praca influencerki pomaga w tak licznych podróżach. Zobaczcie, gdzie do tej pory była Ania Wendzikowska.

Ania Wendzikowska to jedna z tych gwiazd, które większość roku spędzają z dala od kraju. Jest w nieustannej podróży! Co więcej, najczęściej zabiera ze sobą dwójkę dzieci. Antonina i Kornelia zobaczyły już więcej świata, niż nie jeden dorosły!

Choć dla większości rodziców wakacje z maluchami to bardziej praca, niż wypoczynek, celebryta nie narzeka.

W sieci chętnie dzieli się fotkami z kolejnych wojaży, zapewniając, że sama je organizuje. To robi na fanach wielkie wrażenie. Anna Wendzikowska zbudowała sporą społeczność na swoim Instagramie. Jest w stałym kontakcie z obserwatorami. W końcu to praca influencerki umożliwia jej tak częste wyjazdy!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Anna Wendzikowska zjechała pół świata

Instagram celebrytki może przyprawić o ukłucie zazdrości! Anna Wendzikowska często wrzuca tam fotki z kolejnych pięknych plaż. Malediwy, Karaiby, kraje środkowego wschodu...

Przed świętami jednak zdecydowała się na chłodniejszy kierunek. Anna Wendzikowska zabrała córki do Laponii!

Gdzie jeszcze? Zobaczcie to w naszej galerii!

Quiz: Kto jest na zdjęciu?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Hotplota.pl
NAJNOWSZE