Anna Lewandowska nie może rozstać się z Paryżem! Daje Robertowi do myślenia?

2021-12-02 14:33 mm

Anna i Robert Lewandowscy w poniedziałek świętowali kolejny sukces piłkarza podczas gali wręczenia Złotej Piłki 2021. "Lewy" co prawda nie zgarnął głównej nagrody, ale i tak może mówić o ważnym wyróżnieniu, bo zdobył tytuł Najlepszego Napastnika. Była to kolejna wizyta Lewandowskich w Paryżu i wygląda na to, że Annie coraz bardziej się tam podoba. Czyżby widziała stolicę Francji jako swój przyszły adres?

Nie był to pierwszy raz, kiedy Anna Lewandowska zachwycała się klimatem Paryża. Zdjęcia z tego pięknego miasta mogliśmy oglądać na Instagramie trenerki choćby we wrześniu 2021 roku.

Bonjour a Paris 🥐☕️

- pisała wówczas Ania Lewandowska pod fotkami z Paryża, podsycając w ten sposób kolejne plotki o planowanym transferze męża do paryskiego klubu PSG. Plotki wydawały się nie do końca bezpodstawne, bo wiadomo było, że władze klubu szukają ewentualnego zastępstwa za Kyliana Mbappe. Jak wiemy, Robert wciąż nie zdecydował się na pożegnanie z Monachium i póki co wciąż jest największą gwiazdą Bayernu.

Ale czy temat Paryża na pewno został raz na zawsze zamknięty?

Anna Lewandowska zakochana w Paryżu?

Od gali wręczenia Złotej Piłki 2021 minęło już kilka dni, a żona Roberta Lewandowskiego najwyraźniej wciąż nie może zapomnieć o chwilach spędzonych w stolicy Francji. W czwartek na Instagramie trenerki pojawiły się kolejne obrazki z tego pięknego miasta. Uśmiechnięta od ucha do ucha Ania pozuje do zdjęć z balkonu i pyta fanów, czy wolą ją w wersji eleganckiej czy na sportowo.

Jak myślicie - czy Robert zdecyduje się kiedyś na przeprowadzkę do Paryża? Mamy wrażenie, że Ania byłaby tym zachwycona!

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]
NAJNOWSZE